הצג גיליון RSS

InterMent

עורך דין מיסים

דרג פוסט זה
מי שיש לו עסק שנמצא בתנופת צמיחה, מומלץ לו להצטייד בשירותיו של עורך דין מיסים לקראת הגשת הדוחות השנתיים. עורך דין מיסים מבין את כל מערכת החוקים של רשויות המס מלפני ומלפנים כך שהוא יכול לאתר פרצות ולקונות שונים. באמצעות השירות של עורך דין מיסים ניתן להימנע מתשלום כספים מיותרים. יתרה מכך, עורך דין מיסים יכול לאתר סעיפים בחוק שיחייבו את רשויות המס להשיב לכם אי אלו סכומי כספים.

לא בכדי הביקוש עבור השירותים של עורך דין מיסים נמצא בעלייה כל העת. יותר ויותר בעלי עסקים מבינים שבאמצעות עורך דין מיסים ניתן לחסוך בתשלומי מס מחד ולהגדיל את שורת הרווח מנגד. כל מהלך של תכנון מס חייב לעורך דין מיסים יהיה מעורב בו וייתן לו את ברכת הדרך המשפטית. תכנון מס נבון וחוקי יכול להניב למגיש רווחים של עשרות אלפי שקלים במקום לשלם אותם לרשויות. לעיתים כל הדוחות הכספיים עומדים ותלויים על האישור המשפטי של עורך הדין. בכל שאלה או טרוניה מצד רשויות המס ישר עורך הדין ניגש ודן איתם בסלעי המחלוקת.

עורך דין מיסים ומס הכנסה


ככל שהארגון גדול יותר וחייב בתשלומי מס גדולים יותר, כך יש יותר צורך בשירות של עורך דין מיסים. המטרה והייעוד של עורך דין מיסים זה להפחית את תשלומי המס של הלקוחות שלו למס הכנסה. עורך דין מיסים יודע לאתר את אותם סעיפים בחוק שמאפשרים לבקש הקלה בתשלומי המס. בכל המקרים מדובר במהלכים לגיטימיים בחסות החוק. עורך דין מיסים למעשה מכיר כל סעיף ותת סעיף שקשורים בתשלומי מיסים. הגדולה של עורך דין מיסים זה בכך שהוא תמיד ימצא את הסעיף הנכון למקרה הנכון שיבטיח הקלה במס והגדלה של גובה ההחזרים.

עורך דין מיסים איכותי


עורך דין מיסים טוב זה בדרך כל לעורך דין עם הכשרה של רואה חשבון בנוסף. השילוב בין ידע משפטי לידע פיננסי הוא שהופך את אותו עורך דין מיסים לכלי מרכזי עבור הלקוחות השונים. בכל מחלוקת בין העורך דין לבין רואה החשבון , הרי שיש תמיד עורך דין מיסים שיכול להכריע בסוגיה. עורך דין מיסים יכול גם לשמש מגשר בים רשויות המס לנישומים השונים בכל מקרה של הסדרי תשלומים, תשלומי כופר או כל יישוב אחר של מחלוקת. הגדולה של עורך דין מיסים זה היותו קובל הן על הלקוחות והן על ידי רשויות המס השונות.
קטגוריות
עסקים

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים