הצג גיליון RSS

InterMent

ייעוץ אישי

דרג פוסט זה
ייעוץ אישי הינו תחום רחב למדי. ייעוץ אישי יכו להתייחס לתחום הזוגיות, הפיננסי והקריירה. כל מי שלמעשה נקלע למשבר בחיים יכול לפנות לקבלת ייעוץ אישי שיסייע בעדו לצאת ממנו. הכלל הכי חשוב בכל פנייה שהיא לקבלת ייעוץ אישי יש לוודא כי פונים ליועץ מוסמך ובעל ניסיון. לא כל מי שמציג את עצמו על תקן של מומחה בתחום של ייעוץ אישי הוא אכן כזה. אלא שהמצוקה שבה נמצאים כל אותם אלו שנמצאים במשבר, גורמת להם לפנות גם לאותם מתחזים למומחי ייעוץ אישי שמנצלים את חולשתם הרגעית. חשוב גם לזכור כי הייעוץ הינו ייעוץ והמלאכה בפועל של יציאה מהמשבר היא של מי המטופל בלבד. היועץ מכוון ומייעץ אבל חובת הוכחה הינה על הפונה בלבד. יש להימנע מבניית מגדלים באוויר וציפייה כי היועץ יפתור את כל צרותינו בזבנג וגמרנו.

ייעוץ אישי למשבר נישואים


באין אפשרות לטיפול זוגי, ייעוץ אישי זה הפיתרון למצוקות במערכות זוגיות. ייעוץ אישי מסייע ככל האפשר לצד שמוכן לקבל עזרה. לעיתים, ייעוץ אישי יכול לחולל את השינוי שיוביל לכך שגם הצד השני יסכים לפנות לקבלת עזרה. ניתן להעניק ייעוץ אישי בנפרד לשני בני הזוג על מנת לגשר ולפשר בין הניצים. במסורת היהודית והסינית הנוהג של קבלת ייעוץ אישי מהווה חלק מעודי הטווח של התרבות. אלא ששם הרב או הגורו הם בעלי העצה ולא המומחה. המומחה המייעץ יכול גם להיות רב או גורו, כל עוד הפונה מאמין ביכולתם ומוכן לנסות להתנהל על פי עצותיהם. הצלחת הייעוץ לעולם תהיה מושתת על שיתוף פעולה בין הצד המייעץ לצד שמקבל את הייעוץ.

ייעוץ אישי לכל בעיה


מתן ייעוץ אישי טומן בחובו הרבה אחריות על כתפי המטפל. ייעוץ אישי זה להיות הצדיק שמציל מערכות יחסים ומשנה מסלולי חיים. ייעוץ אישי יכול באותה המידה גם להרוס חיים במידה והשירות איננו מקצועי. לכן חשוב להדגיש חזור והדגש כי מי שאנו פונים אליו לקבלת ייעוץ אישי אכן יהיה מיומן ומקצועי. שווה לערוך סקר ומחקר בשוק על מנת לאתר את הגורם הטוב ביותר שיעניק לנו ייעוץ אישי מועיל ויעיל. הבחירה הנכונה יכולה להיות המוצא האחרון מהפלונטר האישי והנפשי. לכן חשוב לא לוותר ולהתעקש לקבל את הייעוץ הטוב ביותר מפי היועץ הטוב ביותר. במידה והטיפול לא מביא לתוצאות הרצויות יש לדעת להפסיק באמצע ולנסות לפנות לייעוץ וליועץ בסגנון אחר שכן לכל יעוץ יש את הדרך והמתודיקה שלו.

עודכן ב: 07/08/2011 בשעה 09:44 על ידי InterMent

תגיות: ייעוץ אישי
קטגוריות
עסקים

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים