הצג גיליון RSS

InterMent

משאבה טבולה

דרג פוסט זה
משאבה טבולה, למי שלא מכיר, זה הפיתרון ב- ה' הידיעה לגבי סתימות והצפות של אגני ניקוז שפכים. באמצעות משאבה טבולה ניתן לשאוב נוזלים מכל אגן ניקוז באשר הוא ללא כל קשר למיקומו. היתרון של משאבה טבולה הינו בניידות שלה. מי שסובל מבעיה כרונית של סתימות והצפות במערכות הביוב שלו, הרי שאותה משאבה טבולה מיועדת עבורו.

באמצעות הפעלה פשוטה ניתן לנקז ולפתוח אגני ביוב סתומים בכל זירה אפשרית. כמובן, שמי שלא רוצה את כל ההתעסקות יכול פשוט להזמין בעל מקצוע שיפעיל עבורו את אותה משאבה טבולה. כיום כל בעלי המקצוע בתחום האינסטלציה מצוידים בלפחות משאבה טבולה אחת לטובת מלאכת פתיחת הסתימות. בעלי המקצוע יבצעו את המלאכה בצורה מקצועית, יעילה ויחסכו לא מעט כאבי ראש בכל מה שקשור להפניית הנוזלים השאובים. שכן, מדובר בנוזלים מסריחים ומזהמים במיוחד שאינם ראויים על פי רוב לשימושי השקיה.

רכישת משאבה טבולה


השיקול האם לרכוש או לא לרכוש משאבה טבולה הינו מורכב במקצת. צד אחד העלות של משאבה טבולה איננו בשמים ומי שנזקק לשירותי שאיבת שפכים באופן תכוף יכול בהחלט להרשות לעצמו לרכוש אחת. מנגד, ניתן גם להשכיר משאבה טבולה באופן נקודתי על מנת לחסוך את הצורך בתחזוקה השוטפת שלה. כמו כן ההחזקה של משאבה טבולה איננה מציאה גדולה שכן ההפעלה דורשת זמן ומיומנות שלא לכל אחד יש. לכן, בטרם רוכשים משאבה טבולה רצוי להתייעץ עם גורם מקצועי כמו אינסטלטור טוב או יועץ לענייני ניקוז וטיהור שפכים. ייעוץ טוב יכול לחסוך לא מעט כסף ,זמן ותסכול.

משאבה טבולה לביוב


על מנת לטפל טוב יותר בנוזלי ניקוז שונים ניתן להיעזר באותה משאבה טבולה שהוזכרה לעיל. הרעיון שבבסיס אותה משאבה טבולה הינו לשאוב שפכים בעייתיים שסותמים ומקשים על מערכת הניקוז. כמובן שהפיתרון של משאבה טבולה הוא נקודתי. על מנת להימנע משימוש חוזר ונשנה באותה משאבה טבולה יש להתקין מפריד שמנים. באמצעות הפרדת השמנים מן המים ניתן להימנע מהשימוש הכרוני באותה משאבה טבולה. חשוב לבדוק ולהתייעץ היטב עם המומחים לטיהור שפכים שכן כל העת מופיעים בשוק מכשירים והתקנים חדשים ומשוכללים לטיפול בשפכים מזוהמים. כיום ישנן לא מעט מערכות טיהור מי שפכים ביולוגיות לשימוש ביתי. כל המערכות של המרת מי שפכים למים אפורים הניתנים לשימוש בתור מי השקיה נמצא כיום בתנופת פיתוח אדירה. ז תרשמו לכם כלל ברזל- לפני שרוכשים ומתקינים –מתייעצים עם המומחים.
תגיות: משאבה טבולה
קטגוריות
עסקים

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים