הצג גיליון RSS

InterMent

מסיבת רווקים

דרג פוסט זה
ארגון של מסיבת רווקים כבר מזמן איננו דבר של מה בכך. רובנו עסוקים וטרודים בשגרה היומית מכדי להתרכז ולהשקיע את הזמן הנדרש על מנת להפיק מסיבת רווקים כהלכתה. לא בכדי צצו לאחרונה לא מעט מפיקים שהחליטו להתמחות בארגון ובהפקה של מסיבת רווקים. ברוב המקרים מדובר על מפיקי אירועים שבן השאר מציעים שירות של הפקת מסיבת רווקים. היום כבר אין מתכונת אחידה שעל פיה אמורה להתקיים מסיבת רווקים.

כל מסיבת רווקים מתוכננת ומאורגנת בהתאמה אישית לאופיו וטעמו של בעל השמחה. האפשרויות העומדות בפני מזמיני השירות הינם רבות ומגוונות. החל משיט יאכטות לאור הירח ועד סעודת מלאכים באמצע המדבר. כל מה שנדרש זה להגדיר למארגן את היעד והוא כבר ידאג להפיק את הכל על הצד הטוב ביותר. ככלות הכל, מדובר על אירוע לציון סוף תקופת הרווקות הפרועה ותחילת שלב המחויבות ה"כנועה" לחיי הנישואין ולאישה.

ארגון מסיבת רווקים


על מנת להפיק מסיבת רווקים בצורה מקצועית יש לפנות לסיוע מצד מארגני או מפיקי אירועים. החל ממלאכת התיאום של כל החברים של בעל השמחה, שכירת המקום ועד הזמנת ספקי השירות השונים- מדובר בערב רב של דברים שדורשים השקעה גדולה יחסית של זמן ומשאבים. הפניה למפיקים מקצועיים של מסיבת רווקים הינה המתכון הבדוק לחסכון בזמן ובכסף.

מפיקי מסיבת רווקים מקצועיים יודעים לאתר את ספקי השירותים השונים הכי מקצועיים שיש ובמחירים הכי משתלמים. לכל מסיבת רווקים יש את הייחוד ואת האופי המיוחד שלה. אין פורמאט אחד קבוע שתופס לכל מסיבת רווקים. ישנו צורך לבנות כל אירוע בצורה ייחודית ובלעדית.

מסיבת רווקים ייחודית


מכיוון שכל מסיבת רווקים שונה בתכלית מקודמתה, הרי שהמארגן או המפיק המקצועי צריך להתייחס לכל מסיבה כאירוע ייחודי שעומד בפני עצמו. בניגוד לחתונה שכוללת קבלת פנים, חופה ומסיבה, הרי שבתחום של הפקת מסיבת רווקים כל ערב זה סיפור שונה לחלוטין. ישנה מתכונת של מסיבת רווקים סולידית וישנה מתכונת של מסיבת רווקים פרועה, אבל התצורה של הגרסה הסולידית או הפרועה יכולה להשתנות מאירוע לאירוע.

כל מי שמזמין שירות של הפקת מסיבת רווקים לעולם ינסה להשוות לאירוע את הייחוד שיהפוך אותה לבלתי נשכחת וחוויה של פעם בחיים. באופן כללי ניתן לקבוע כי מסיבות הרווקים הולכות ונהיות יותר מורכבות עם השנים. הגרסה המסורתית שכללה הזמנת חשפנית, עישון סיגרים ושתיית אלכוהול עד לאובדן חושים כבר מזמן פינתה את מקומה לטובת אין ספור של אופציות לציון סוף עונת הרווקות.
קטגוריות
עסקים

תגובות

  1. הסמל האישי של hana7733
    אין ספק שמסיבת רווקים היא חלק בלתי נפרד מחייו של גבר העומד לפני חתונה. בפורטל וודינגבוק אפשר למצוא אינדקס חתונה עשיר עם קטגוריה שלמה של מסיבת רווקים - נותני שירות, מאמרים, רעיונות ועוד..


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים