הצג גיליון RSS

InterMent

איכות הסביבה

דרג פוסט זה
השמירה על איכות הסביבה זה הנושא הכי חם בסדר היום הציבורי כיום. ברמה של מאמץ לאומי וחברתי גם יחד, איכות הסביבה זה תחום שלגביו יש קונצנזוס מקיר לקיר. כל מי שנמצא בתפקיד ציבורי יודע כי המאבק למען איכות הסביבה זה משהו שלא ניתן להתעלם ממנו. כמעט בכל סקטור יש מה לעשות על מנת לקדם את המאבק למען איכות הסביבה. חשוב לזכור כי איכות הסביבה זה לא רק הגנה על הסביבה אלא גם טיפוחה. איכות הסביבה זה גם הימנעות מפגיעה בטבע ככל הניתן ומאבק יומיומי להגנתו מפני מפגעים שונים. ככל שיש יותר תיעוש ופיתוח, כך יש יותר סכנה לאיכות הסביבה. שוחרי הסביבה חייבים לעמו ד כל העת על המשמר מפני הסכנות הרבות המאיימות לפגוע באיכות הסביבה. הירדמות על המשמר יכולה להוביל לגרימת נזק בלתי הפיך לסביבה.

איכות הסביבה הביתית


בסקטור הביתי, איכות הסביבה זה נושא מאוד רלוואנטי. כשמדברים על איכות הסביבה מדברים על מיחזור, על צרכנות ירוקה ועל הגנת הסביבה. איכות הסביבה זה מכלול של פעולות והרגלי התנהגות שנועדו לשפר ולשמר את איכות החיים שלנו. התחום של איכות הסביבה נמצא כל העת בהתפתחות והתרחבות לעוד ועוד שטחים. איכות הסביבה זה נושא שכל מי שאכפת לו מאיפה שהוא גר ומהסביבה שבה הוא נמצא חייב להתעניין בו. בסופו של דבר אין לנו עולם אחר ואם אנחנו לא נשמור עליו, אף אחד לא יעשה זאת בשבילנו. בכל רגע נתון יש מי שמתכנן להקים מפעל או מיזם שיכול להשפיע על איכות הסביבה שלנו ולכן חשוב כל העת לשמור את היד על הדופק. ההיסטוריה מוכיחה כי היכן של הגיבו בזמן נקבעו עובדות בלתי הפיכות בשטח שמהווים בכייה לדורות. אסור להפקיר את השמירה על הסביבה אף לא לרגע אחד.

איכות הסביבה העולמית


הנגיעה של איכות הסביבה לכל אחד ואחת מאינו היא שהופכת את התחום לכל כך פופולארי. אבל הזדהות עם איכות הסביבה איננה מספיקה. איכות הסביבה זה מאבק יומיומי למען שיפור פנני הסביבה שבה אנו חיים. איכות הסביבה זה גם דאגה לסביבה של הזולת, כולל מי שנמצא מעבר לים. איכות הסביבה זה להיות קשוב למערכת שלמה של גורמים שביחד משפיעים על איכות חיינו. החור באוזון, למשל, על אף היותו ממוקם בדרום אוסטרליה בוכה הקוטב הדרומי, משפיע על חיי כולנו. מכאן שהמאמץ לשמירה וההגנה על הסביבה צריך וחייב להיות גם הוא של כולנו.

עודכן ב: 08/09/2011 בשעה 21:16 על ידי InterMent

קטגוריות
עסקים

תגובות

  1. הסמל האישי של hana7733
    איכות הסביבה זה ללא ספק הנושא החם ואחד מהחשובים ביותר. אני ממליצה לכם להיכנס לפורטל weddingbook יש שם מאמר מאוד מושקע ויפה על חתונה ירוקה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים