הצג גיליון RSS

InterMent

צימר עם בריכה

דרג פוסט זה
הסטנדרט המבוקש ביותר בתחום אתרי הנופש כיום זה צימר עם בריכה. בעיקר בימי הקיץ החמים אין יותר מפנק מאשר צימר עם בריכה. באחרונה כבר יש מגמה של קבלת צימר עם בריכה מחוממת כך שגם בחורף ניתן להמשיך את הפינוק. אמנם יש מחסור במים שמייקר מאוד את החזרת הבריכה, אבל הציבור עדיין מוכן לשלם על מנת לקבל צימר עם בריכה. אחד הפיתרונות הנפוצים כיום על מנת לספק צימר עם בריכה במחיר סביר זה הבריכה המשותפת. כך שכל מי שרוצה צימר עם בריכה אבל לא רוצה לשלם הרבה, מקבל את הצימר כשהבריכה משותפת לעוד כמה נופשים. מן הבחינה הזאת זה כמו הבריכה במלון אלא שבמקום מאות נוכחים יש עוד שניים שלושה זוגות בנוסף אליכם. אמנם הפרטיות נפגמת במעט אך מנגד ניתן להתארגן עם חברים ואז יש כבר חופשה קבוצתית מהנה. הבריכה זה ערך מוסף שלא ניתן להקל בו ראש. כל בעל אתר נופש שיש לו בריכה למעשה נהנה מיתרון חשוב על פני המתחרים.

צימר עם בריכה פרטית


בכל הקשור לקבלת צימר עם בריכה, הרי שיש היצע מצומצם ביחס לביקוש הרב. על כן, מי שחפץ בקבלת צימר עם בריכה פרטית, כדאי שיזמין מבעוד מועד. אם חשקה נפשכם בחבילת נופש שכוללת צימר עם בריכה חורפית, כלומר מחוממת, הרי שבכל כדאי להזדרז וכבר היום לבצע את ההזמנה. למותר לציין כי צימר עם בריכה חורפית מחוממת ומקורה זאת חוויה ייחודית שאין כדוגמתה בארץ. בחו"ל יש כבר מסורת ארוכת שנים של חבילת נופש שכוללת צימר עם בריכה חורפית אם כי גם ש בניכר יש יותר ביקוש ביחס להיצע. כך שגם באופציה הזאת יש להקדים ולהזמין מקומות מראש.

צימר עם בריכה וספא


הנופש הקלאסי זה צימר עם בריכה וספא בצמוד. אין כמו לבוא למתחם נופש שכולל צימר עם בריכה כך שבמשך מספר ימים אין כל צורך לעזוב את המתחם. צימר עם בריכה זה המתכון הבטוח לחופשה של בטן – גב. כל מי שחווה ולו פעם אחת את החוויה של צימר עם בריכה לא ירצה יותר כל דבר שמכיל פחות מכך. ההבדל שבין צימר עם בריכה לבין הצימר לא הבריכה זה כמו חדר מלון עם מרפסת וג'קוזי לבין חדר מלום בלי. חשוב רק להקפיד כשמזמינים את אותה חבילת נופש מפנקת שהבריכה אכן פרטית ולא משותפת וכן מחוממת במידה ומדובר בעונת החורף.
קטגוריות
עסקים

תגובות

  1. הסמל האישי של hana7733
    אנשים רבים שוכחים כמה כיף יכול להיות אחרי חתונה לקחת ירח דבש בארץ ולא בחול דווקא. יש צימרים מדהימים ומפנקים! יותר טוב מכל חופשה בחו"ל. מומלץ בחום.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים