הצג גיליון RSS

InterMent

צימר משפחתי

דרג פוסט זה
המודל של צימר משפחתי נפוץ מאוד כיום בקרב אתרי הנופש בצפון למרות שמדובר בפיתוח חדש יחסית. הרי בראשית הדרך הצימרים היו מיועדים לזוגות נאהבים. רק במרוצת השנים עת נולדו לנאהבים ילדים, צץ הצורך במודל של צימר משפחתי. באמצעות צימר משפחתי יכולה המשפחה ליהנות ממנעמי הצימר המסורתי שמותאם כבר לכל שכבות הגיל. כל יחידה סטנדרטית של צימר משפחתי מכילה אגף הורים ואגף ילדים. צימר משפחתי למעשה מאפשר להורים להישאר בקרבת הילדים אך יחד עם זאת להתייחד על מנת ל"ייצר" עוד ילדים...העלות של צימר משפחתי איננו גבוה יותר מצימר רגיל בחישוב של מחיר למ"ר. הצימר המשפחתי יכול גם לשמש לקבוצות של צעירים שמבקשים ליהנות מאירוח משותף באווירה אחרת. בניגוד למלון נרגיל הצימרים מאפשרים קצת יותר חופש עבור הנופשים בהם.

צימר משפחתי לילדים


עבור רוב המשפחות מה שחשוב בכל אתר נופש שמציע צימר משפחתי זה האטרקציות והפעילויות לילדים. ברוב האתרים שמציעים את המודל של צימר משפחתי יש פעילות יצירתית מש כמו במלונות. אלא שבאתרים שמציעים את האופציה של צימר משפחתי הפעילות יותר איכותית ופחות המונית. הרבה פעמים היכן שיש צימר משפחתי יש סיורים והפעלות בחיק הטבע. צימר משפחתי זה פיתרון מושלם להורים שרוצים קצת מנוחה מחד אבל דואגים גם לטובתם של הילדים. ככל שיש פעילות והפעלות יותר מגוונות כך הצימרים נחשבים יותר משתלמים מצידם של ההורים. בעלי הצימרים מצידם עושים מאמצים רבים על מנת למשוך אליהם משפחות של נופשים בעיקר בתקופת הקיץ החמה והחורפית הקרה. אין כמו אטרקציה ייחודית על מנת לבדל את עצמכם ביחס למתחרים ללא כל צורך בהשקעה מאסיבית בשיווק. ההפצה מפה לאוזן נחשבת להכי יעילה ומועילה לכל בית עסק יהיה אשר יהיה.

צימר משפחתי בחו"ל


גם בחו"ל יש את הפטנט של צימר משפחתי. בחו"ל צימר משפחתי נמצא ברוב המקרים באתרי הסקי החורפיים. באותם אתרי סקי ההורים נרשמים לשהייה באותו צימר משפחתי אלא שהילדים זוכים לקייטנת חורף איכותית. צימר משפחתי באירופה למעשה מאפשר להורים ליהנות מחופשת הסקי בעוד הילדים נהנים מפעילויות שמותאמות להם במיוחד. צימר משפחתי באירופה בדרך כלל ממוקם כחלק מאתר שלם שבנוי ומיועד עבור אותה המטרה. יותר נדיר לראות שם צימר משפחתי שלא קשור כלל לפעילויות הספורט החורפיות אלא סתם מציעות שירות למשפחות. ככל הנראה מדובר במסורת ארוכת שנים שהם מסרבים לוותר עליה. את זעמם הם מפנים להתפרעויות אלימות ברחובות כפי שקרה לאחרונה ביוון, אנגליה וספרד.
תגיות: צימר משפחתי
קטגוריות
עסקים

תגובות

  1. הסמל האישי של hana7733
    אנחנו מתחתנים וחושבים על ירח דבש בארץ. יש לכם המלצה על איזה צימר רומנטי?


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים