הצג גיליון RSS

InterMent

ספא

דרג פוסט זה
בני זוג רבים חיים יחדיו כבר מספר שנים, ולא פעם הם זקוקים לריענון בחיים הזוגיים, כמו גם ריענון מחיי השגרה השוחקת. ספא יכול לסייע לכם בדיוק במצבים אלה בהם אתם מעוניינים לצאת מהשגרה ולנוח ולהירגע למשך מספר שעות לא מבוטלות. בילוי במכון ספא, הן לזוגות, הן לקבוצות והן לבודדים הינו מפנק ומשכיח צרות הצצות בחיי השגרה. בנוסף לכל אלה, ספא מעניק לכם מגוון אפשרויות לבילוי אשר מהם תוכלו לבחור כיצד לבלות את היום שלכם. תוכלו לטבול בג'קוזי, לשחות בבריכה, להיכנס לסאונה יבשה או רטובה, להתרענן באמבטיית שמנים ארומטית או אמבטיית חלב, ליהנות ממגוון רחב של עיסויים הנעשים על ידי אנשי מקצוע, ועוד. כמו כן, תוכלו לבחור בין מכון ספא קטן לבין מקום גדול יותר, כאשר לכל אחד מהם יש את היתרונות והחסרונות שלו.

טיפולי ספא


מכוני ספא מציעים כיום מגוון רחב של טיפולים אשר יכולים להתאים לכל אחד ואחד, כאשר ניתן לבחור אילו טיפולים ברצונכם לעבור. בנוסף לכך, ישנה אפשרות לרכוש חבילת ספא המשלבת מספר טיפולים שונים יחד עם שימוש במתקני הספא. בין מגוון הטיפולים האפשריים, תוכלו למצוא במכוני ספא קשת רחבה של עיסויים, כמו עיסוי תאילנדי, עיסוי שבדי, עיסוי משולב ועוד. כמו כן, תוכלו ליהנות מטבילה בג'קוזי, אמבטיות שמנים ארומטיות וכדומה. בין כל אלה, ישנם מכוני ספא המציעים גם טיפולי יופי, כמו עיסוי פנים, קילוף פנים (פילינג) מקצועי וטיפולי יופי אשר מתבססים על שימוש בחומרים טבעיים. תוכלו למצוא אף מכוני ספא המציעים אמבט אצות ים מרענן ומרגיע וטיפול באבנים חמות.

ספא- אז, ומה מומלץ היום


מכוני ספא כיום כוללים קווי דמיון רבים יחד עם המרחצאות הטיפוליים אשר היו נהוגים בימי קדם. במרחצאות אלה, היוונים והרומאים נהגו למצוא את שלוותם, מנוחתם ולא פעם תרופה למכאוביהם במרחצאות אשר בנו לעצמם. בזמנים אלה, הרחצה במרחצאות הייתה בגדר סמל סטטוס, כאשר קיסרים, מלכים ואנשי אצולה היו מלבים בהם שעות לא מעטות. כיום הבילוי במכוני ספא הפך לפופולרי גם כן, מה שהביא את הבחירה בין מכוני הספא השונים לקשה הרבה יותר. תחילה, בכדי לבחור מכון ספא טוב ואיכותי, מומלץ לברר מראש אילו טיפולים מוצעים במקום, ואף להתייעץ לגבי הטיפולים המתאימים לך באופן אישי. כדאי להזמין מקומות מראש בכדי לא להגיע ולהמתין זמן רב ללא סיבה, ולהודיע על קיום מחלות רפואיות טרם הטיפול בכדי לשמור על הבריאות.
תגיות: ספא
קטגוריות
עסקים

תגובות

  1. הסמל האישי של hana7733
    אין כמו טיפול ספא כדי להרגיע את הגוף והנפש. זוגות רבים לפני חתונה לוקחים טיפול זוגי לפני היום הגדול, מומלץ בחום.
  2. הסמל האישי של galhad
    טיפולי ספא זה בשביל ההרגשה של הגוף. הייתי לקוח קבוע עד שמצאתי שרסטילן נותן לי את אותה הרגשה למשך זמן ארוך יותר


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים