הצג גיליון RSS

InterMent

חליפות חתן

דרג פוסט זה
השיווק והמכירה של חליפות חתן זה מקצוע בפני עצמו. כלומר, יש מי שמעצב ומייצר חליפות חתן ויש מי שאמון על המכירה של אותם חליפות. חליפות חתן יכולות להגיע למחירים של מעל אלף שקל עבור חליפה בודדת ולכן צריך לדעת למכור אותם. לא פשוט לשכנע גברים שעומדים להתחתן להשקיע מאות ואלפי שקלים על פריטי לבוש שישרתו אותם למשך ערב אחד בכל חייהם. על מנת למכור חליפות חתן בהיקף שיצדיק את יצורן יש להעסיק סוכן מכירות שמתמחה שמכירת מוצרי יוקרה. חליפות חתן אמנם מיועדות לערב אחד בלבד אבל בל נשכח כי מדובר על הערב הכי חשוב בחיים של החתן. בנוסף, ישנה אפשרות למכור את אותן חליפות חתן לאחר החתונה שכן יש שוק די ערני לחליפות יד שנייה. מה שחשוב עבור מי שרוכש חליפה מיד שנייה זה להקפיד טוב על איכות המוצר שכן כל תפר שנפרם או חפת שחסר משמעותו הורדה במחיר, ממש כמו בשוק הרכבים המשומשים.
חליפות חתן יד שנייה

מי שידו אינה משגת למחירים של חליפות חתן מקוריות, יכול להשכיר אותן. תמורת סכום לא גבוה ניתן להשכיר חליפות חתן במצב טוב. כל אותן חליפות חתן שמשמות להשכרה זוכות לטיפול מסור ומקצועי של שימור ותחזוקה על מנת שהשוכרים הפוטנציאליים יסכימו להשכיר אותם. חליפות חתן גם יכולות להימכר כדי שנייה ובכך העלות שלהן בפועל יותר נמוכה. אבל רוב החתנים, ממש כמו כל הכלות, רוצים לקנות חליפות חתן מקוריות כי כאמור, מדובר על אירוע של פעם בחיים שאמור להיות האירוע של החיים ולכן כולם נאותים להשקיע את הסכומים הנדרשים. יש כאלו שאף מגדילים ורוכשים שתי חליפות. אחת למעמד של החופה והקידושין ואחת למסיבה ולריקודים. במרחק של השנים תמיד כיף להביט בחליפה, גם כשהיא תלויה בארון ולהיזכר בליל החתונה. ברכישת חליפה מקורית יש גם אמירה לגבי הערכת החתן את עצמו.
חליפות חתן איכותיות

חליפות חתן איכותיות הן אלו שמיוצרות על פי הזמנה. ישנם מעצבי חליפות חתן ממש כמו מעצבי שמלות כלה. כמו שהכלה רוצה להיראות במיטבה כך גם החתן. מכאן ניתן להבין שיש תעשייה די משגשגת של יצור ועיצוב של חליפות חתן. חליפות חתן רבות גם מסתובבות בשוק של היד שנייה שכן יש גם מי שמוכן להתפשר על מחיר בתמורה לאיכות. שכן במחיר של חליפות חתן יד שנייה ניתן להשיג חליפות איכותיות במצב טוב לעומת חליפות חדשות באיכות ירודה.

עודכן ב: 19/02/2013 בשעה 16:38 על ידי elichairubin

תגיות: חליפות חתן
קטגוריות
עסקים

תגובות

  1. הסמל האישי של hana7733
    יש בארץ מעצבי חליפות שעושים עבודה מדהימה! אני אישית מאוד אהבתי את הסגנון של איזק מדיזנגוף.
    ממליצה למי שמחפש חליפה להיכנס לפורטל וודינגבוק- רשת חברתית של מתחתנים בישראל ולראות שם גלריות של טובי המעצבים והמעצבות.
  2. הסמל האישי של hanikalman
    כמובן שאם אתם מחפשים חליפת חתן אז הכלה המיועדת חייבת למצוא שמלת כלה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים