הצג גיליון RSS

InterMent

חליפות גברים

דרג פוסט זה
התעשייה של חליפות גברים הינה אחת היותר משגשגות שיש. בדומה לתעשיית השעונים, גם בכל הנוגע לתעשייה של חליפות גברים הייצור ההמוני מסין לא בא על חשבון האיכות של המערב. כמו שהשעונים השוויצריים שומרים על מקומם מבחינת איכות, כך גם בתחום של חליפות גברים. אפילו בארץ ישנם מספר פירמות ששומרות על מעמד מוביל בכל מה שקשור לתחום של חליפות גברים. המותג המוביל של חליפות גברים זה כמובן אופנת סגל הוותיקה והטובה. חליפות גברים זה תחום שבו הקליינטורה יודעת להעריך איכות ולשמור אמונים למי שיודע לספק אותה. כל עוד היצרנים במזרח ייצרו הרבה וזול, הרי שהאיכות תישאר במערב איפה שהדגש הינו על איכות ולא על כמות. אמנם המחיר בהתאם, אבל בשביל לבוש אופנה איכותית המחיר בהחלט משתלם.
חליפות גברים מזויפות

התעשייה של חליפות גברים מזויפות אמנם קיימת בזכות היצור הזול במזרח אבל עדיין לא מפריעה לתעשייה המקורית. חליפות גברים איכותיות עדיין מיוצרות בבתי האופנה הוותיקים ולא במזרח. הרבה בתי אופנה של חליפות גברים מספקים שירות של התאמה אישית על ידי חייטי הבית עבור כל לקוח ולקוח. חליפות גברים איכותיות גם מחזיקות הרבה יותר שנים במצב תקין בעוד אלו המזויפות נפרמות לאחר כשנה. בנוסף, היצרנים של חליפות גברים מציעים אחריות ואמינות שלא ניתן לקבל בעת רכישה של חליפת מזויפות. הרי לא נרצה שבאמצע פגישת עסקים חשובה החליפה תתחיל להיפרם או החפתים יתחילו להתנתק מדש הבגד בעל לחיצת הידיים. לכן שווה להשקיע יותר בעת הרכישה של החליפה ולהימנע מאי נעימות בעיצומה של הפגישה. ככלות הכל בעסקים כל דבר בלבוש, בהתנהגות ובהתנהלות מעיד במשהו על אופיו של העומד מולך.
חליפות גברים לעסקים

בעסקים, התדמית חשובה לא פחות מהתוכן לכן הרבה אנשי עסקים מקפידים להתלבש עם חליפות גברים איכותיות ולא מזויפות. חליפות גברים מבית היוצר של המותגים המובילים משדרות הצלחה ויוקרה. למשל חליפות גברים של אופנת סגל משדרות שהלובש אותם מכבד את עצמו ומשקיע בעצמו ברמת הלבוש. מהרבה בחינות חליפות גברים יוקרתיות מהוות סמל סטאטוס מש כמו רכבי יוקרה. חליפות גברים של אופנת סגל למשל משולות לרכב מרצדס. בדומה למרצדס, אופנת סגל זה סמל של איכות, אמינות ובעיקר אחריות למוצר שמיוצר ללא פשרות. גם בנושא התחזוקה, יש להקפיד לכבס ולאחסן את החליפות בהתאם להוראות היצרן הקפדניות על מנת להבטיח את אריכות ימי המוצר. סטייה מן ההוראות תקצר את משך זמן "חיי" המדף של המוצר.

עודכן ב: 19/02/2013 בשעה 16:38 על ידי elichairubin

קטגוריות
עסקים

תגובות

  1. הסמל האישי של hana7733
    בגלל זה אני חושבת שעדיף לפני אירוע כמו חתונה ללכת למעצב אמין שיתפור משהו ייחודי לפי המידות של החתן.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים