הצג גיליון RSS

InterMent

DJ לחתונה

דרג פוסט זה
DJ לחתונה זה פק"ל עבור כל מי שמתכנן להיכנס מתחת לחופה. DJ לחתונה זה כמו אלכוהול ליין. ללא DJ לחתונה כל האירוע יקרטע ולא יזרום. הגדולה וההתמחות של DJ לחתונה זה להרגיש את הקהל ולגרום לא להזיז ולנענע את התחת עד כלות. עדיף להזמין DJ לחתונה ולוותר על עוד מנה מאשר להיפך. בגדול, DJ לחתונה זה הגורם שיכול להכריע את הכף בין עוד חתונה לבין החתונה ב"ה" הידיעה. ככלות הכל, המוזיקה היא מה גורם ללב להתרגש יותר מכל דבר אחר. בחירה נבונה של השירים והמנגינות שיושמעו במהלך הערב כמו כן סדר ההשמעה יכולים לשנות מן הקצה אל הקצה את החוויה המופלאה שנקראת חתונה. הרי מה צריך יותר מאוכל טוב, מוזיקה טובה ופרצופים מוכרים על מנת לעשות קצת שמייח ?

הזמנת DJ לחתונה


כשמזמינים DJ לחתונה, כדאי מאוד להכיר אותו קצת לפני. כלומר, DJ לחתונה זה מישהו שאמור להרקיד את קהל האורחים ולכן מומלץ לבקר באירועים שהוא מנהל לפני החתונה. כמו כן יש לשבת עם אותו DJ לחתונה שאת שירותיו שכרתם ולבחור יחדיו את הסגנון ואת השירים שיושמעו. כמו כן יש להנחות אותו איזה שירים לא לשים בכל מקרה ואיזה להחזיק בסטנד ביי. הרבה פעמים אותו DJ לחתונה הוא גם המנחה של הערב ועל פי המוזיקה שהוא מנגן הקהל מגיב בריקודים או בישיבה ליד השולחנות. העלות של DJ לחתונה יחסית שולית למחיר של כל האירוע כך ששווה להתקשר עם אחד טוב ואיכותי גם אם הוא דורש תשלום קצת גבוה ביחס למתחרים. מה שחשוב זה להיות שלמים עם הבחירה ובעיקר לשדר עם ה- DJ על אותו גל. בשום פנים אין להתקשר עם DJ מתוך אילוץ או חוסר ברירה. על מוזיקה, כמו על חתן או כלה, לא מתפשרים.

DJ לחתונה מצומצמת


לפעמים בגלל האופי היותר אינטימי ומשפחתי, מעדיפים לוותר על DJ לחתונה. אלא שדווקא באירועים קטנים יש להשכרת DJ לחתונה תפקיד מרכזי יותר. DJ לחתונה שמספיק מיומן יכול לשדרג גם את האירוע הכי אינטימי לרמות שקשה לתאר במילים. בכלל DJ לחתונה זה מקצוע שרבים נוטים לקבל כמובן מאליו. חשוב לזכור כי DJ לחתונה זה לא רק להשמיע מוזיקה ולהחליף דיסקים מעת לעת. ה- DJ אחראי לשמר את הריגוש של מעמד החופה והקידושין לארוך כל האירוע בזות בחירה קפדנית ומושכלת של השירים. ה- DJ למעשה מלחין את פס הקול של האירוע על הצד הטוב ביותר.
תגיות: dj לחתונה
קטגוריות
עסקים

תגובות

  1. הסמל האישי של hana7733
    כתבה מעולה. הרבה אנשים לא מבינים שהמוזיקה בחתונה יכולה לקבוע אם חתונה טובה או טובה.
    לרשימה של טובי התקליטנים, ממליצה לכם לבדוק את אינדקס חתונה של וודינגבוק.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים