הצג גיליון RSS

dogfood

מזון לחתולים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 04/10/2011 שעה 16:35 (444 צפיות)
למזון יש תפקיד חשוב בחוזק של המערכת החיסונית שלנו, היא יכולה לגרום לכך שנהיה בריאים יותר. מעבר כך, מזון נכון הינו חשוב ביותר בעיקר עבור מי שהינו קטן יותר, בכדי שיגדל לחיות חיים בריאים יותר.

מזון לחתולים – לאכול את המזון הבסיסי הטוב ביותר

חשוב שחתולים יאכלו מזון חתולים איכותי, בכדי שיהיה להם כל אבות המזון שהם זקוקים להם. התאמת המזון לחתול שלכם היא הכרחית, כך למשל גור חתולים צריך לאכול אוכל שמתאים לחתולים, אם למשל זהו גור שעדיין אין לו שיניים עליו לאכול מזון רטוב לחתולים ולא יבש. אם זהו חתול מבוגר גם ישנו סיכוי שכבר לא נותרו שיניים בפיו לכן עליו יהיה לאכול מזון רטוב לחתולים. חתולים בעלי בעיית השמנה צריכים לאכול מזון דיאאטי לחתולים, כחלק מהניסיון להוריד משקל או לכל הפחות לא העלות משקל.

מזון לחתולים – עניין של בריאות

לפעמים מזון לחתולי יכול לעשות את ההבדל בין חתול בריא יותר ובריא פחות. ישנם חתולים שאלרגיים למרכיב מסוים במזון ולכן על בעליו של החתול לגלות עירנות לסימפטומים אותם מראה החתול. ישנם חתולים בעלי בעיות בריאותיות ושזקוקוים לצורך הטיופל באותה בעיה במזון ספיציפי כך למשל חתולים עם בעיות בשלפוחית השתן, חתולים עם פרווה ארוכה או חתולים בעלי משקל עודף צריכים לאכול מזון שמתאים להם. חנות חיות היא מקום למצוא את סוג המזון הספציפי לו הם זקוקים, בכדי לשמור על בריאותם.

מזון לחתולים – קצת פינוקים

אפשר ורצוי לפנק את החתול שלכם, אך חשוב לדעת כיצד. לא כדאי לתת לו אוכל שלכם, שאריות וכדומה, כי לא תמיד אתם יכולים לדעת אם זה יכול להזיק לו. נכון שטונה, קוטג' וחלב על פי רוב לא יזיקו ואפילו יועילו, אך ניתן למצוא הרבה חטיפים בחנות חיות שיוכלו להיות לא רק טעימים לחתול אלא גם בריאים. יש חטיפים שנועדו לנקו את השיניים, ישנם חטיפים אחרים שהם משמשים כויטמינים לחתול ועוד.

עודכן ב: 04/10/2011 בשעה 16:35 על ידי dogfood (שגיאת כתיב)

תגיות: מזון חתולים
קטגוריות
בריאות וכושר


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים