הצג גיליון RSS

InterMent

טיפול בכלבים

דרג פוסט זה
טיפול בכלבים זה תחום שדורש הרבה אחריות. לצערנו הרבה הורים נופלים קורבן לרחשי לב הילדים, קוים כלבים ולאחר מכן נפתרים מהם. טיפול בכלבים זה אומר להקדיש לפחות שעה ביום למען הכלב. ניתן ללמוד את הנושא של טיפול בכלבים באמצעות קורסים שונים או דרך ניסוי ותהיה. אלא שבכל מקרה חייבים להימנע ככל האפשר מנטישת הכלב. מלבד הוצאה לטיול יומי ולצורכי הורקה, טיפול בכלבים כולל גם את החיסונים והטיפולים השוטפים. בהרבה מקרים טיפול בכלבים כולל ביצוע יומי של סריקה אחר קרציות ופרעושים שבעת חילופי העונות נוהגים להתנחל בין שיערות הלבים. בנוסף, חשוב לזכור כי טיפול בכלבים זה אקט חינוכי כלפי הילדים שלומדים אחריות מהי. הילדים שמטפלים בכלבים לומדים גם לכבד עלי חיים, גם כיצד לגשת אליהם, כיצד לשלוט בהם וכיצד לדאוג שלומם. בטווח הרוך ילדים שמגדלים כלבים מפתחים גם ביטחון עצמי בכל מה שקשור במגע עם בעלי חיים בכלל. מי שמתנסה באילוף של הכלבים גם מפתח שיטות של שליטה עצמית והאצלת סמכות. העקרונות הנלמדים בעת האילוף משרתים את המאלפים נאמנה גם בהמשך ביחסים הבין אישיים.
טיפול בכלבים באופן מקצועי

הימים שבהם טיפול בכלבים היה כולל מתן שאריות בשר ואיבוק בתחילת הקיץ נגד קרציות כר לא ממש תופסים כיום. כיום טיפול בכלבים מחייב פיקוח ווטרינרי צמוד הזנה באוכל מזין וכמובן השתלת שבב למטרו מעקב. טיפול בכלבים מחייב להעניק לכלב את תשומת הלב שלה הוא כה זקוק מעבר להוצאה פעמיים ביום למטרות עשיית הצרכים. טיפול בכלבים זה גם אילוף שלהם כך שיהיו ממושמעים וצייתנים. מי שלא מסוגל לבצע טיפול בכלבים בצורה המקצועית הנדרשת עדיף שייוותר מראש על אימוץ של כלב או כלבים בכלל. הכלבים מאוד רגישים ונטישה על ידי הבעלים מותיר בהם צלקות רגשיות עמוקות שמשפיעות על דפוסי ההתנהגות שלהם.
טיפול בכלבים באחריות

הכלביות הציבוריות מלאות בכלבים נטושים שאין להן דורש. הסיבה לכך היא חוסר ידע בתחום של טיפול בכלבים מצד מי שמנסה לגדל אותם. טיפול בכלבים זה דבר פשוט יחסית שפשוט דורש התמדה והשקעה לאורך זמן. לצערנו הרוב של בעלי הכלבים מאבדים עניין מהר מאוד. טיפול בכלבים איננו מסתכם רק במתן אוכל וניקוי צרכים. טיפול בכלבים זה למעשה לגדל עוד ילד בבית. מלבד הזמן הרי שעל מנת לבצע טיפול בכלבים נדרש תגם השקעה כספית ברכישת מזון הולם, מתן חיסונים בהתאם לדרישות של הרשויות הווטרינריות ועוד כהנה מטלות.

עודכן ב: 19/02/2013 בשעה 13:03 על ידי elichairubin

קטגוריות
עסקים

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים