הצג גיליון RSS

InterMent

וילות נופש

דרג פוסט זה
וילות נופש זה הטרנד החם בעולם התיירות כיום. במקום צימר צנוע יחסית או בית מלון המוני, ניתן לשכור וילות נופש. היתרון של וילות נופש זה שילוב מנצח בין פרטיות מחד לבין תנאי מגורים ברמה גבוה. בהרבה מקרים אותן וילות נופש ממוקמות בתוך אזורי מגורים רגילים כך שהנופשים זוכים להכיר את אורח החיים של האוכלוסייה המקומית. וילות נופש גם מאפשרות למספר משפחות להתארגן ולבלות נופש משותף תוך חלוקה בעלויות. כלומר, וילות נופש זה פיתרון פיננסי בתקופה של חוסר וודאות ורצון לצמצם מחד אבל להמשיך לחיות מנגד. הוילות ברובן רחבות ידיים וניתן לאכלס בהן מעל לעשרה אנשים מבוגרים בנוחות יחסית. חשוב רק להקפיד עם מי אנו בוחרים לחלוק את הוילה על מנת להימנע מריבים מיותרים בעת הנופש עצמו.

וילות נופש להחלפה


ישנה מגמה מתפתחת של החלפת וילות נופש הדדית. כלומר, תייר מחו"ל מגיע לארץ והתיירים מהארץ יוצאים לחו"ל באותם התאריכים. אותן וילות נופש הם למעשה הוילות שבהם אותם אנשים מתגוררים שלצורך החופשה הופכות לאתרי נופש. וילות נופש במתכונת של ההחלפה מאפשרת לחסוך משמעותית בעלות החופשה. יש חברות שמתמחות איתור וילות נופש להחלפה ולמעשה מתאמות ומחברות בין בעלי הבתים השונים. יש הרבה יזמים כיום שבונים וילות נופש במיוחד על מנת לבצע חילופי בתים. המיתון העולמי מחייב מציאת פיתרונות יצירתיים לחסוך בעלויות ווילות הנופש הם פיתרון מצוין. ברוב המקרים הקרבה של הווילות לים או לאתר שסביבו ממוקמת עיר הנופש מעלה את מחירן. באמצעות השכרת רכב ניתן להתמקם בווילה מרוחקת יותר ובכך להודית את העלויות עוד יותר.

וילות נופש להשקעה


ישנם יזמים שמציעים רכישת חלקית של וילות נופש. כלומר , בדומה למה שהיה נהוג עם הקלאב הוטלים, רוכשים חלק באתר של וילות נופש ובתמורה פעם בשנה ניתן להתארח בהן. וילות נופש גם יכולות להוות עסק מניב שכן במידה ובסוף השנה נרשם רווח תפעולי, הרווחים מחולקים בין הבעלים השונים. כיום יש גם הרבה אתרי נופש שבמקום צימרים בונים מראש וילות נופש על מנת לכוון לחתך אוכלוסייה יותר עמיד ויותר איכותי. סביר להניח כי על ציר הזמן נראה יותר ויותר וילות נופש על חשבון צימרים שכן האוכלוסייה הולכת ומתברגנת ורוצה סטנדרטים יותר גבוהים מבלי לוותר על הפרטיות. יש אפילו אתרים מציעים את הוילות ביחד עם צוות עובדים מסורים שיבשלו, ינקו ויעשו כל שירות שנדרש ממש כמו בבית מלון.

עודכן ב: 16/10/2011 בשעה 10:27 על ידי InterMent

תגיות: וילות נופש
קטגוריות
עסקים

תגובות

  1. הסמל האישי של hana7733
    וילות להשכרה זה מעולה...שכרנו באילת וילה כזאת למסיבת רווקות לפני חתונה של חברה...היה מדהים!
  2. הסמל האישי של יואלדנן
    אני מחפש וילות למסיבת רווקות, תוכלו לעזור לי למצוא אחת שווה? מקום למסיבת רווקות כנראה שלא כלכך פשוט למצוא? אני מתקשה למצוא משהו בטווח מחירים שפוי...


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים