הצג גיליון RSS

InterMent

חבילות ספא

דרג פוסט זה
השיווק והמכירה של חבילות ספא הפכו כבר מזמן לדרך הטובה ביותר לקדם את מכוני הספא השונים. חבילות ספא למעשה מציעות ללקוחות לעשות מנוי במכון הקרוב למקום מגוריהם או המועדף עליהם. מכוני הספא הרי מציעים מגוון רחב של שירותים חוץ מהטבילה בג'קוזי. חבילות ספא מאפשרות למי שרוכש אותן ליהנות מכלל השירותים שהמכון מציע במחירי הנחה. חבילות ספא רבות אינן מוגבלות בזמן כך שמי שרוכש אותן יכול להגיע לממש אותן בעת הצורך ולא בכפוף ללו"ז טורדני. חבילות ספא גם מציעות לרוכשים יתרון והעדפה על פני לקוחות מזדמנים. כך כל אלו שרכשו חבילות ספא נהנים משירות של לקוחות VIP ללא כל צורך להזמין מקום מראש. מבחינה כלכלית, תמיד עדיף לרכוש חבילות ולא כטיס בודד בכל מה שקשור למכני הספא השונים. מה גם שהחבילות מאפשרות ליהנות מכלל שירותי הספא ולא מוגבלות רק לחלק מהמתקנים והשירותים.

הזמנת חבילות ספא


הרבה מכוני בריאות מציעים חבילות ספא לארגונים כך שכולם נהנים. חבילות ספא שמשווקת ונמכרות בהיקפים גדולים יותר מעניקות הנחו גדולות יותר. גם ככל שיש יותר חבילות ספא שנמרו, כך המכון יכול יותר להתמקד בשירות ופחות בשיווק. מכון שמצליח למכור יותר חבילות ספא למעשה סובל פחות מנזילות ויכול לשדרג ולהשקיע יותר בשדרוג המתקנים והשירות. ישנם מכוני בריאות שבאמצעות מכירה של חבילות ספא בהיקפים גדולים יותר סוגרים את שערי המכון ללקוחות מזדמנים ומתפקדים על תקן של מועדוני לקוחות סגורים. בין החבילות הרבות שמשווקות ניתן למצוא גם כאלו שבהן הלקוח יכול להרכיב עצמו את החבילה. כלומר, כל אחד בוחר את סל השירותים שהוא רוצה לקבל בספא והמכון מתמחר לו את הסך הכל, ממש כמו במתכונת של הארוחות העסקיות.

חבילות ספא בקופונים


תודות לשיטת הקופונים החדשה יחסית, יש עלייה יחסית גדולה במכירה של חבילות ספא. יש מערך שלם של חבילות ספא שנמכרות באמצעות קופונים. כך, ככל שיותר לקוחות נענים ורוכשים חבילות ספא בדיל מסוים, המחיר פר חבילה הולך ויורד. חבילות ספא נחשבות למוצר מבוקש למדי במסגרת מבצעי הקופונים השונים. בנוסף, ניתן לגשת למוכני הספא השונים ולבקש לרכוש חבילות ספא בהתאם למה שהוצע בקופונים. ברוב המקרים המכונים נענים ומאפשרים את הרכישה הישירה גם ללא הקופונים. מה שחשוב לוודא זה רק מה בדיוק מכילות החבילות שכן לא תמיד ההרכב של החבילות אחיד. לכל מכון יש את החבילות שלו ואת רמת המחירים הייחודית שלו.

עודכן ב: 22/04/2012 בשעה 11:35 על ידי InterMent

תגיות: חבילות ספא
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובות

  1. הסמל האישי של hana7733
    מסתבר שזה טרנדי מאוד אצל זוגות לפני חתונה לקחת להם חבילת הירגעות לפני היום הגדול.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים