הצג גיליון RSS

InterMent

עיצוב חופה

דרג פוסט זה
עיצוב חופה זה עיסוק מרתק מאין כמותו. בין אם בצורה מקצועית או חובבנית, עיצוב חופה מעצם ההגדרה זה עיסוק שמביא עימו ברכה. על פי מסורת עתיקת יומין, עיצוב חופה מביא לעוסקים בו ברכה בתחום הזוגיות והפוריות. ישנן אפילו תרבויות שבהן קרובי משפחה שמחכים לביקורו של הקופידון אצלם תורמים בצורה סמלית לעיצוב החופה של בעלי השמחה. עיצוב חופה מוצלח גם מעניק תחושת סיפוק עצומה שכן זה מהווה חוליה חשובה בהבטחת השמחה בחתונה. הרבה פעמים כל מי שעוסק בתחום של עיצוב חופה מעניק לק מהשירות על החשבון על מנת לזכות בברכה מצד הקופידון. מבחינת המגוון וההיצע, כל התחום של עיצוב חופה הולך ומתפתח בצעדי ענק. כבר מזמן אין מדובר על הדבקת זר פרחים בחזית החופה וקישוט ארבעת העמודים. העיצוב של החופה זה דוגמא קלאסית של סוף מעשה במחשבה תחילה. תכנון נכון מהקפדה על הביצוע יבטיחו שהחופה תהיה בסטנדרטים הכי גבוהים לביעות רצונם של המזמינים.

עיצוב חופה מקצועי


עיצוב חופה הינו תחום שמתפתח בצורה מאוד מהירה ודינאמית. עיצוב חופה מקצועי משלב הרבה כישרון מולד לאסתטיקה, ידע עמוק בעיצוב ובעיקר הרבה רגש. על מנת לבצע עיצוב חופה מקצועי צריך גם לדעת לתקשר וליצור כימיה עם בעלי השמחה. הרבה פעמים בעלי השמחה רוצים עיצוב חופה שאיננו בר השגה וצריך לדעת לנתב אותם מן הרצוי אל עבר המצוי. עיצוב חופה זה לא רק העיצוב כי אם יצירת האווירה במעמד החופה. כל מעמד החופה המרגש עד מאוד הינו נגזרת של החפה עצמה על מה שהיא משדרת לנוכחים. באמצעות תוכנות הדמיה מתקדמות ניתן לתאם וליישר קו עם הלקוחות ולהימנע ממקרים של אכזבה או אי שביעות רצון מן התוצאה.

עיצוב חופה אחראי


עיצוב חופה זה אחריות כלפי החתן והכלה המיועדים. שכן מי שמבצע עיצוב חופה למעשה קובע את הזיכרון הקולקטיבי ממן האירוע. הרי התמונה הכי נזכרת ממעמד החתונה זה רגע הקידושין מתחת לחופה. מכאן שמי שמבצע עיצוב חופה למעשה נושא באחריות לזיכרון הוויזואלי החזק ביותר שייזכר עד לבואם של הנכדים ואם ירצה השם גם הנינים. עיצוב חופה אמנם אינו דורש הכשרה רשמית ומסודרת אבל התוצאה חשובה מאין כמותה. כמעט כל מי שעוסק בתחום של עיצוב חופה מתבסס על כך שהשם שלו יעבור מפה לאוזן , מלקוח מרוצה אחד ללקוח פוטנציאלי אחר. לכן חוב מאוד להקפיד על רמת ביצוע גבוה ביותר וללא פשרות.
תגיות: עיצוב חופה
קטגוריות
עסקים

תגובות

  1. הסמל האישי של hana7733
    ולהוסיף לכתבה הנפלאה הזאת...אם אתם מחפשים מעצבי חופות, אני ממליצה לכם להיכנס לפורטל WeddingBook - רשת חברתית של מתחתנים עם אינדקס חתונה עשיר ונוח לשימוש.
  2. הסמל האישי של hana7733
    אני רוצה גם להמליץ שבפורטל WeddingBook, תוכלו לפתוח אתר חתונה אישי בחינם!


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים