הצג גיליון RSS

InterMent

ביוב

דרג פוסט זה
ביוב היא היא מילה שמעוררת חלחלה אצל רוב האנשים, לרוב הקונוטציה שלילית, אך האם פעם חשבתם מה היינו עושים ללא ביוב?
נסו לדמיין את עצמכם מתפקדים ללא ביוב תקין, הדבר יגרום לכם ללא מעט סיוטים...
כדאי לכם לדאוג לשמירה על הביוב שלכם, ביוב תקין הוא מתכון לחיים נוחים יותר.
קראו לאינסטלאטור אחת לשנה על מנת שיבדוק לכם צינורי ביוב , שיבדוק שהכל תקין והביוב מתפקד כראוי , צינורות ביוב לא תקינים יביאו לנזילות ולסתימות ביוב שיכולות להחמיר עם הזמן, יש לבדוק גם שהצינורות לא רקובים ושלא צריך להחליפם.

מה עושים עם סתימת ביוב


במידה ונתקלתם בסתימת ביוב , יש כמה דברים שניתן לעשות לפני הזמנת אינסטלאטור , ניתן כיום לקנות חומרים מיוחדים לפתיחת סתימות ביוב , אך שימו לב שהחומרים הללו הם מסוכנים וצריך לנהוג בהם ביתר זהירות , אסור לשאוף אותם ואסור לבוא במגע איתם, שופכים את החומר לתוך הצינור ומחכים שהחומר יעשה את העבודה בשבילכם, לפעמים זה פותר את הבעיה, אך לפעמים הבעיה יותר מורכבת ומצריכה התקשרות לאינסטלאטור על מנת שיבוא ופתח את הסתימה באמצעות קפיץ מיוחד.
האינסטלאטור לוקח קפיץ מיוחד , מחדיר אותו לתוך צינור הביוב ומסובב את הקפיץ, באמצעותו הוא מוציא את כל מה שנתקע בתוך הצינור וגרם לסתימה , עבודה זאת היא לא נעימה , אך היא בלתי נמנעת.
קחו בחשבון שאם שפכתם חומרים לפתיחת הסתימה לפני שהאינסטלאטור מגיע, רצוי ואפילו חובה ליידע אותו, כדי שינקוט במשנה זהירות ולא יבוא במגע עם החומר חס וחלילה במידה והחומר נתקע בצינור, מגע עם חומרים כאלו עלולים להביא לכוויות קשות.

ביוב תקין השקט שלכם


שימרו על הביוב שלכם כמה שיותר, טפלו בו, אל תזרקו לתוך הצינור אוכל ושמן , שמן הוא אחד מהאויבים הגדולים של הביוב, הוא גורם לסתימות קשות מכיוון שהוא לא מצליח לרדת עד לסוף הצינור, בדרך כלל הוא נערם עם כל השאריות של האוכל שנשתפו לתוך הצינור ונתקע שם , גורם למין עיסה גדולה שסותמת את כל הצינור.
במקרים של נזילה או סתימה בביוב כדאי להתייעץ באינסטלאטור לפני שנוקטים בפעולה כלשהי.
תגיות: ביוב
קטגוריות
עסקים

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים