הצג גיליון RSS

InterMent

מוצרי פרסום

דרג פוסט זה
בשנים באחרונות מוצרי פרסום תופסים תאוצה בקרב תהליכי השיווק והפרסום, בעברנו היינו חשופים לפרסום מוצרים או שירותי בעיקר באמצעי התקשורת המשודרת כגון: שידורי פרסומות קצרים בהם מוצגים מוצרי הפרסום כטיזר.
אח"כ נושא מוצרי פרסום פרץ את גבולות התקשורת והגיע לתקשורת הויזואלית הטלוויזיה, שם כבר היה ניתן לראות את מוצרי הפרסום.
כיום מוצרי הפרסום תפשו את מקומם בקידמת תהליכי קידום מכירות, מוצרי הפרסום היום מגיעים במגוון גדול של מתנות שיווקיות, מתנות ממתגות למיתוג העסק, מוצרים לפרסום עם לוגו וכ"ו.
היצע גדול של מתנות שיווקיות החל מעטים הכוללים לוגו ופרטי עסק לפרסום,וכן מוצרי קד"מ ממותגים, מגוון של אביזרי פרסום ושיווק, ואף חבילות שי לחגים, מוצרי לבוש וטקסטיל שמוטבעים, עליהם סלוגנים ולוגו של עסק, וכן מוצרי נייר מודפסים ועד דפי החברה הכוללים לוגו ופרטי עסק,
מזכרות לאירועים הניתנים לכל מבקר כגון: מחזיק מפתחות, מחשבון, מחברת הכולל מחשבון, שעון קיר ועוד כמובן שגם חלוקת מתנות ממותגות עם לוגו בכנסים ובתערוכות.

מוצרי פרסום וקידום מכירות ככלי למיתוג והעצמת המותג בקרב הלקוחות !


מוצרי פרסום המשמשים לצורכי קד"מ מהווים שיטה מצוינת למיצוב הארגון ואו החברה בתודעתם של הלקוחות הספקים העובדים ובכלל זאת הסיביבה החשובה למוצרי ההפרסום.
לרשות הארגון או החברה המעוניינים בהגדלה של החשיפה והעמקה של התודעה שימוש יעיל במוצרי קד"מ מהווה מוצר יעיל בהיבט שיווקי ופרסומי בהשגת חשיפה מקסימאלית ומבחינה כספית ותקציבית, הסכום אותו תשלם החברה על יצירה ועיצוב של מוצר לקד"מ לדוגמא: כוס עם לוגו החברה, עט ממוחזר, חולצה הכוללת הדפסה אפילו פאזל הרכבה הממומתג לחברה, לוח שנה ועו"ד עלותו נמוכה מאוד באופן יחסי בהשוואה לפרסום בכל מדיה אחרת כגון רדיו טלביזיה אינטרנט וכ"ו.

יש יתרון משמעותי לשימוש במוצרי פרסום וקד"ם כגון: מעמד שולחני לעטים, מחשבון ספל עם לוגו החברה הינם מהווים מוצרי פרסום ושיווקיים ועצם קיומם ונוכחותם הינו פרקטי ומלווה את מקבל המוצר על בסיס יום יומי, בניגוד לפרסום בתקשורת אחרת שמעת ראית שכחת, זה מלווה על בסיס קבוע ויום יומי.
תגיות: מוצרי פרסום
קטגוריות
עסקים

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים