הצג גיליון RSS

InterMent

הלבנת שיניים ביתית

דרג פוסט זה
הלבנת שיניים ביתית הינה שיטה או תפיסה שמתקדמת מאוד בשנים האחרונות. כלומר, אם בעבר היה צורך ברופא שיניים לביצוע של ההלבנה, כיום יש תכשירים מצוינים לביצוע של הלבנת שיניים ביתית. הרבה פעמים בעבר הלבנת שיניים ביתית התמקדה אך ורק בחיצוניות של השיניים. כלומר כל מי שביצע הלבנת שיניים ביתית זכה לשיניים לבנות מבחוץ אבל רקובות מבפנים. כיום יש שיטות מתקדמות לביצוע הלבנת שיניים ביתית כך שגם פנים השן משתקם. במלים אחרות, הלבנת שיניים ביתית מתקדמת מטפלת גם בהלבנה פנימה ולא רק כלפי חוץ. התכשירים השונים מסייעים בשיקום הפה אבל ללא המשך תחזוקה הולמת של הפה השיניים תשובנה במהרה למצבם הקודם. ההלבנה טובה במיוחד כדי לשנות א כל ההתייחסות לשיניים בכלל. כמו שהדיאטה היא שלב ראשון על מנת לשמור על גזרה ובריאות תזונתית, כך ההלבנה מסייעת להתחיל בהליך קבוע של הקפדה על בריאות ותקינות השיניים.

הלבנת שיניים ביתית ויעילה


התכשירים השונים שקיימים שמסייעים לבצע הלבנת שיניים ביתית הינם רבים ומגוונים. כלומר יש הרבה טכניקות לביצוע של הלבנת שיניים ביתית. על מנת להבין את העיקרון של כל אותם תכשירי הלבנת שיניים ביתית, יש צורך להתעמק ולהשקיע. הלבנת שיניים ביתית יכולה לגרום נזק באותה המידה שבה היא יכולה לסייע. מי שמחליט על ביצוע של הלבנת שיניים ביתית מומלץ שייוועץ עם גורמים רפואיים על מנת להבין איזה תכשיר הכי מתאים והכי יעיל. יש רופאים שמסתייגים מהתכשירים הביתיים ויש המעודדים את השימוש בהם. בכל מקרה שווה להיוועץ עם מספר רופאים בטרם מקבלים הכרעה לכאן או לכאן.

הלבנת שיניים ביתית ומועילה


הלבנת שיניים ביתית אמורה ראשית כל לגרום לניקוי כתמים שנגרמו כתוצאה מניקוטין, קפאין וכדומה. כמו כן הלבנת שיניים ביתית יש לבצע רק עם תכשירים שעומדים בכל תווי התקן השונים. כמו כן מומלץ לרכוש את התכשירים של הלבנת שיניים ביתית אך ורק בבתי מרקחת על מנת להיות בטוחים כי מדובר במוצרים תקינים. ברשת ניתן למצוא המלצות צד אזהרות בנוגע לאיזה סוגים של תכשירי הלבנת שיניים ביתית כדאי לקנות או להימנע מלקנות. חשוב גם לזכור כי הלבנת שיניים ביתית לא תמיד מביאה ללבן מקורי. כלומר, התכשיר אמנם מנקה את השיניים ומחזיר להן את הברק , אבל לא בהכרח משיב את הלבן המקורי שמאפיין את השיניים של הילדות. גם לפעמים ההלבנה היא יותר מדי כך שאמנם משיגים לבן בוהק אבל הוא נראה מלאכותי.
קטגוריות
רפואה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים