הצג גיליון RSS

InterMent

סדנת זוגיות

דרג פוסט זה
על מנת להתגבר על המבוכה הטבעית, הרבה זוגות במשבר בוחרים במסלול של סדנת זוגיות. באמצעות סדנת זוגיות ניתן להרגיש שהבעיה איננה נקודתית ואישית אלא טבעית ומשותפת להרבה זוגות. סדנת זוגיות מבוססת על יצירת דינאמיקה קבוצתית שמביאה בתורה לשחרור של כלל המשתתפים. בהרבה מקרים אותה סדנת זוגיות מתרחשת בסופי שבוע במתחמי צימרים כך שהאווירה הפסטורלית והניתוק מהשגרה מסייעים להתמקד בבעיה עצמה. סדנת זוגיות גם יכולה להתרחש במשך מספר שעות באמצע השבוע כל עוד המנחים יודעים להוביל ולמקד את הבעיות ואת הפיתרונות. מי שמנחה סדנת זוגיות זה בדרך כלל מי שחווה על בשרו משברים בזוגיות ולכן מביא הרבה ניסיון אישי לאופן הטיפול. ככל שהמנחה יותר מנוסה בהעברת הליכים לשיקום הזוגיות, כך יש לו ארסנל איכותי יותר של פיתרונות ודרכי טיפול מועילות.
ציפורניים רעננה. ביקור שבועי או לכל הפחות חודשי אצל המניקור יכול למנוע את היווצרותן של הפטריות, שכן הביקור יבטיח כי המצע שעליו הפטריות חיות לא יהיה קיים.

סדנת זוגיות אישית


יש גם מתכונת של סדנת זוגיות אישית. כלומר, זוג בודד עובר סדנת זוגיות. המטרה הינה במקום סדרת מפגשים לטיפול משבר זוגיות, אז עוברים סדנת זוגיות. באמצעות סדנת זוגיות שכזאת מנסים לרכז את כל הבעיות בצורה ממוקדת ולהביא לשינוי דראסטי במערכת היחסים שעל הפרק. סדנת זוגיות אישית למעשה מנסה לתת מענה חד ודראסטי למען הצלת הליך השיקום. מדובר בהחלטה משותפת של המטפל ושל בני הזוג. יש מי שזה מתאים להם ויש מי שמעדיפים את ההליך היותר מתון ויותר ממושך. לכל מערכת זוגית יש את האופי הייחודי אך ורק לה. חשוב לדעת להבחין לגבי מערכת היחסים שלכם עד כמה אתם מכירים אותה ואת הדינאמיקה שלה. מדובר בשאלות לא קלות שדורשות תשובות מורכבות.
רסנל איכותי יותר של פיתרונות ודרכי טיפול מועילות.
ציפורניים רעננה. ביקור שבועי או לכל הפחות חודשי אצל המניקור יכול למנוע את היווצרותן של הפטריות, שכן הביקור יבטיח כי המצע שעליו הפטריות חיות לא יהיה קיים.

סדנת זוגיות למתקדמים


גם לאחר שהיחסים כבר משתקמים, ניתן מעת לעת ללכת ולקחת חלק במעין סדנת זוגיות למטרות שימור. באמצעות סדנת זוגיות תקופתית נין להבטיח כי אש האהבה לא תדעך. סדנת זוגיות מעניקה כלים לשימור ורענון הקשר. באמצעות סדנת זוגיות ניתן להימנע מלהגיע שוב למצב של משבר ביחסים. חשוב להקפיד רק בעת בחירת אותה סדנת זוגיות שכן לא כל הסדנאות שוות ביעילותן ובמקצועיות של המנחים שלהן. חשוב מאוד לדעת מתי צריך סיוע חיצוני ומתי מדובר בתלות מכוח ההרגל. הבגרות של קשר זוגי אמורה לבוא לידי ביטוי באמצעות היכולת לחדש ולרענן ללא כל צורך בהתערבות חיצונית. אלא שרובנו לא ניחנו בבגרות המתבקשת. רובנו צריכים מעת לעת את זריקת העידוד החיצונית בדמות אותן סדנאות שרק הן יכולות להבטיח כי להבת האהבה לא תדעך.
תגיות: סדנת זוגיות
קטגוריות
עסקים

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים