הצג גיליון RSS

Nikol

ייעוץ זוגי שלנו

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 29/11/2011 שעה 11:20 (623 צפיות)
טוב, הגיעה זמן לחשוף...

אנחנו הגענו לנקודת שבירה והחלטנו לפנות לייעוץ זוגי פשוט איימתי בפעם האחרונה בגירושין ובעלי מהר מאוד קבע לנו פגישה אצל פסיכולוגית ב מטרה לראות מה יהיה.

הדבר הכי מצחיק שפעם הוא היה אומר לי שזה הכול שטויות ואנחנו לא צריכים שום ייעוץ זוגי, אך כבר אחרי שתי פגישות הבנו שזה היה צריך לקרות כבר מזמן. האמת אני חשבתי שהבעיה העיקרית אצלי, אך מסתבר שזה לא ממש נכון. בפגישת ההיכרות היא הסבירה לנו שהטיפול זוגי מתבצע כמרתון מפגשים שבמהלכם היא נותנת לנו כלים להתמודד עם הקשיים שלנו.

בפגישת היכרות היא ניסתה להבין מה הבעיות או הוויכוחים העיקריים שלנו, אך דווקא ברגע זה שחכתי הכול (חוץ ממריבה האחרונה) אבל אז נראה לי כאילו אין לנו מה לעשות ואנחנו סתם הגענו אליה אך בפגישה שנייה שזאת הייתה פגישה אישית ביני לבינה ובפגישה הזאת היא ניסתה להבין את הדפוס ההתנהגות שלי שאצטרך לשנות בדפוס אחר. כך גם הייתה פגישה עם בעלי וכאשר הוא חזר הוא היה מאוד עצוב כי היא הסבירה לו את הבעיה שלו.

האמת אפילו לא חשבתי בכיוון הזה בכלל... מסתבר שהוא לא מספיק אוהב את עצמו ולכן מכאן נובעות רוב הבעיות שלנו.
לאחר הפגישות האלו קיבלנו טפסים שכוללים שאלות מסוימות שעליהם אנחנו צריכים לענות, ולהביא את הטפסים לפגישה השלישית שהיא פגישה כבר משותפת וגם בפגישה השלישית היא תסביר לנו את הדברים שראתה אצלנו ומה הבעיה העיקרית שלנו וכמובן איך להתמודד עם הדברים האלו.

העיקרון הכי חשוב הוא רצון! היא ציינה את זה בפגישה הראשונה שאנחנו שנינו חייבים לרצות את זה ואם אנחנו לא באמת רוצים את זה אז גם אחרי 40 פגישות אנחנו לא נצליח להתגבר על הבעיות שלנו. אז כמו שאומרים יצאנו לדרך...
קטגוריות
אהבה ויחסים

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים