הצג גיליון RSS

InterMent

מרפאת שיניים במרכז

דרג פוסט זה
זהו סיפור משעשע ומטריד כאחד על הפעם בו ניסיתי למצוא מרפאת שיניים במרכז. לכאורה אין דבר פשוט מזה וכך גם אני חשבתי בתחילה מבלי להיות מודע לאיזו סאגה מפרכת אני מכניס את עצמי. בשלב זה חשוב לציין כי אני לא חי במרכז, והמקרה בו ניסיתי למצוא מרפאת שיניים במרכז היה במסגרת ביקור בתל-אביב לרגל עסקי. בזמן השהות בתל אביב תקף אותי לפתע כאב שיניים נוראי שפשוט שיתק אותי ולא אפשר לי לתפקד. לא היה זמן לחזור לביתי בצפון, הייתי חייב למצוא מרפאת שיניים במרכז וכמה שיותר מהר.

עצת האחיתופל של גוגל


הדבר הראשון שעשיתי בכדי למצוא מרפאת שיניים במרכז היה כמובן, כמו כל אדם שקול בימינו, לחפש אחת בגוגל. גוגל כמובן נידבו מיד עשרות תוצאות ואני בחרתי באחת הראשונות שנראתה לי מבטיחה, ואז באחת נוספת ובעוד אחת. אף אחת מהמרפאות שמצאתי בחיפוש של מרפאת שיניים במרכז בגוגל לא הציע שירותי חירום ורק הציעו לי לקבוע תור לעוד מספר ימים. בצר לי שיניתי את החיפוש שלי עם המילים "מרפאת שיניים במרכז – חירום". ושם התחילו כל הצרות שלי.

מרפאת שיניים במרכז הגיהנום


זיהיתי את קולה המאנפף של פקידת הקבלה משיחת הטלפון שעשיתי קודם לכן את מרפאת שיניים במרכז שהציע לי גוגל ושהציעה מצידה תורים מעכשיו לעכשיו. במשך דקות ארוכות הפקידה לא הביטה בי עד שלבסוף הרימה אלי מבט שכמו אמר שאני האדם האחרון עלי אדמות שהיא רוצה לראות. רופא השיניים היה קצר רוח, המקום היה מלוכלך והכלים השונים בחדר של רופא השיניים לא נראו כאילו מישהו מקפיד על הסטריליות שלהם. בשלב מסוים התחלתי לפקפק האם הוא בכלל באמת רופא שיניים. כל זה היה יותר מידי ואני תפסתי את עצמי ונסתי משם כל עוד נפשי בי אך עדיין עם כאב השיניים.

ובא לציון גואל


לפני שנסיים אותו כבר נספר את מוסר ההשכל של הסיפור – אין דבר טוב מעצה של חבר. בצר לי הרמתי טלפון אל חבר שגר במרכז ושאלתי האם הוא מכיר מרפאת שיניים במרכז שמציעה שירותי חירום. במקום עליו המליץ לי חברי קיבלו אותי בנימוס ואדיבות. המקום היה מעוצב היטב ואיכותי למראה. רופא השיניים היה חביב ומרגיע וטיפל בי מיד ובהצלחה (אם כי הוא נאלץ לעקור לי שן בינה). כשיצאתי משם, מרגיש הרבה יותר טוב, אמרתי לעצמי כי עם כל הנוחות שגוגל מציע לי בחיים, עדיין אין כמו חברים אמיתיים כשצריך אותם.

עודכן ב: 03/10/2012 בשעה 14:27 על ידי InterMent

קטגוריות
בריאות וכושר

תגובות



סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · משחקים · אחסון אתרים