הצג גיליון RSS

shayber

ליגת האלופות

דרג פוסט זה
אז היום כולם מתכוננים למשחק חצי הגמר בליגת האלופות, צ'לסי נגד ברסה, הגומלין. אחרי שבוע גדוש של קידום מקצועי של התקשורת בארץ על המשחק המתוקשר ובמיוחד על ברצלונה זה נראה ש – FC ברסה היא הקבוצה של המדינה. טוב ככה זה במדינה נטולת תרבות כדורגל מוצלחת, במיוחד בעשר השנים האחרונות,:thumbdown: נפילה אמיתית. לפעמי נראה ששחקני הכדורגל בארץ צריכים ניווט gps מובנה בשביל למצוא את השער.
אותי מפליא שלתקשורת יש השפעה כל כך חזקה על התושבים בארץ, עד כדי כך שבטוקבקים מתייחסים אל הקבוצות כאילו היו בשר מבשרינו.
מה עוד שאנשים מבזבזים הון וכסף רב על נסיעה לאנגליה וכרטיס למשחק רק כדי להיות חלק ממשהו שלא שייך להם.
אין לי בעיה לשבת בבית לראות וליהנות מתצוגה אדירה של אומני כדורגל, אבל להקדים אוהד אנגלי מטורף שנולד וגדל בצ'לסי ולהשאיר אותו לצפות במשחק חייה של קבוצתו מהבית כי נגמרו הכרטיסים כי כמה ישראלים החליטו שהם צריכים להיות שם?! נו באמת... לא הגזמנו בכלל בישראל,
עוד בסוף המשחק יצאו ויקפצו בישראל על גגות הבתים משמחה שברסה קרעה את צ'לסי לגזרים, או שמא זה יהיה יותר קרוב למשחק בונקר של צ'לסי שבסופו היא עולה לגמר אנגלי מול היונייטד. עם התנהגות נדחפת כזו של הישראלים עוד ימשיכו לשנוא אותנו שנים טובות בעולם, במיוחד באנגליה וספרד.
טוב מה אני חופר על כדורגל, אותי בכלל ה NBA מעניין אבל לא מספיק שהשעות של משחקי הפלייאוף ב NBA לא נוחות בעליל לצפייה, גם שכבר רובנו מוכנים נפשית לפתח תסמינים של הפרעות שינה על מנת לראות את לברון וקובי מתעופפים לעוד דאנק, בערוץ הספורט עושים טובה שמשדרים משחק או שניים מהפלייאוף, שמישהו יעיר שם את ריגר הנוחר!!
בסוף החודש יש לי יום הולדת 30, תקוותי היא שערוץ הספורט בכיכובו של הקוף יסדר לי מתנה ליום הולדת ויחזיר את ערוץ ה NBA לעולם ועד.
אז אני קופץ לחברים לראות את המשחק, החלטתי שאני בעד ברסה, אברם גרנט כבר לא בצ'לסי והאמת שאני בעד ניצחון הכדורגל המהיר והיפה.
בהצלחה לכולנו, אופס התכוונתי לברצלונה. :whistle:
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובות

  1. הסמל האישי של Pizz
    אתה בן 30 !?!
  2. הסמל האישי של shayber
    עוד לא
    למה לקלל
    :P


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים