הצג גיליון RSS

amita

שוב עובר דירה - כמו בכל שנה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 16/11/2009 שעה 18:14 (525 צפיות)
חברת הובלות
שוב פעם לעבור דירה, שוב פעם להזמין חברת הובלות. למי יש כוח? אבל אין ברירה; הדירה הזו לא מוצאת חן בעיני, ואני חייב לעבור מכאן. הגעתי לכאן לפני שנה בערך ומאז אני רק מתייסר. הדירה הפינתית נמצאת על הכביש ממש, וכל הזמן אני סובל מרעש בלתי נסבל של כלי רכב ומערפיח שחור שמכסה את כל הקירות.

כבר הרבה זמן שאני שוקל לעבור דירה, אבל לא בא לי שוב לשלם לחברת הובלה. אומנם אני מכיר מישהו שיכול לעשות לי הובלה במחיר משתלם, אבל עוד לא הספקתי לגור בדירה הזו אפילו שנה - וכבר אני מחפש לעבור. איזה מזל ביש יש לי עם דירות; אני לא מוצא את עצמי באף מקום ותמיד מחפש לעבור לדירה הבאה. אולי אני מתרגש מכל האקשן - האריזה של הרהיטים והחפצים, המעבר למקום חדש, הסידור של הכול.

חברים שלי הזהירו אותי שאני חולה הובלות... אמרו לי שאני לא יכול להישאר במקום אחד יותר משנה שלמה. כנראה שהם צודקים, כי אחרת איך אפשר להסביר את העובדה שחברות הובלה עושות עלי בוכטות כל שנה מחדש. כמה שאני לא מנסה להיגמל מזה, אני לא מצליח, וכל פעם משהו אחר בדירה החדשה לא מוצא חן בעיני - פעם היא לא מוארת, ופעם היא רועשת מדי, ובפעם האחרת בטח אמצא תירוץ אחר למה לעבור דירה.

אז מה לעשות, שוב הזמנתי חברת הובלות - והפעם במחיר באמת מיוחד. דיברתי עם חבר שלי, שיכול לסדר לי הובלה במחיר רצפה, אבל את המשאית הוא יוכל להביא רק ביום שבת. אז נחכה קצת, לא יקרה שום דבר. אומנם אני מת כבר לעבור לדירה החדשה שמצאתי - אבל הסבלנות משתלמת. הפעם מצאתי דירה בלב תל אביב, במקום שקט שאין בו טיפת רעש והכול ירוק. לא ייאמן שזה לב תל אביב, ובטח שלא בדמי שכירות נמוכים שכאלה.

הזמנתי את החבר שלי ליום שבת בבוקר, קצת לפני ההובלה. נשב ביחד, נאכל ארוחת בוקר ענקית - וככה, עם בטן מלאה בכל-טוב, נעשה לי הובלת דירה מתוקתקת כמו שצריך. אם הייתי צריך להסתמך על חברת הובלות ממקום אחר, בטח הייתי משלם פי שניים או שלושה אפילו. ככה, עם החבר שלי, אני יודע שנפלתי על איש מקצוע שעושה עבודה טובה יותר מכל חברת הובלה.

אז כל הרהיטים כבר ארוזים, הספרים מסודרים בקרטונים וכלי האוכל עטופים בניילונים. כל מה שנשאר עכשיו הוא להוריד את הכול למטה - כולל המקרר, המיטה ומכונת הכביסה. אלה הכי כבדים ויידרש פה הכי הרבה מאמץ כדי להעמיס אותם על משאית ההובלה. אבל אני סומך על חבר שלי - הוא מומחה בהובלות, וזו לא פעם ראשונה שאני מבקש ממנו את הטובה הזו. הוא יודע שאצלי יש הובלת דירה כמעט פעם בשנה.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים