הצג גיליון RSS

amita

פונים למומחים לנכסים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 16/11/2009 שעה 22:36 (442 צפיות)
מחפשים נכס? פנו למשרד תיווך
אומנם זה נשמע נדוש, ולחלקנו אף מעצבן, אבל בסיכומו של יום משרדי תיווך נכסים הם בעלי כוח אדם, ניסיון ומיומנות שיחסכו לכם זמן (ולפעמים גם כסף). הפלוסים הרבים בהחלט עולים על המינוס היחיד שממנו רובנו נרתעים - והוא דמי העמלה המשולמים למתווך. משרדי תיווך מציעים מגוון רחב של נכסי נדל"ן - מבתים פרטיים ודירות בבניינים משותפים, ועד שכונות מגורים שלמות, מרכזים מסחריים, מגרשים לבנייה ועוד.

משרדי תיווך אינם רק מסייעים לכם לקבוע את ערך הדירה (או כל נכס אחר שברצונכם למכור, לרכוש, להשכיר או לשכור). מתווך מקצועי המגיע ממשרד תיווך אמין, יתחשב בתוכניותיכם לעתיד ויתעניין בהיסטוריה של הנכס, האם הוא עבר שיפוצים ועוד. המתווך ידאג לכל התהליך, בהתאם לדרישות שלכם כמובן - פרסום הנכס והבאת לקוחות, סינון ומיון של זרם הפונים, בירורים שונים והבאת ההצעות הטובות ביותר עבורכם ועבור הנכס.

מיהו מתווך
מתווכים הם אנשי מקצוע שהוכשרו לעסוק בתחום הנדל"ן. לא כל אחד שמראה לכם דירה הוא מתווך מורשה, שכן מתווכים נדרשים לעמוד בבחינות לשם קבלת רישיון תיווך של רשם המתווכים במשרד המשפטים. המבחן כולל הוכחת ידע ובקיאות בדיני מתווכים במקרקעין והוא נערך בכתב במשך שעה וחצי. ישנם מתווכים הממשיכים בלימודיהם וגולשים לנושאים כגון דיני מקרקעין. גם עורכי דין העוסקים במקרקעין ובנדל"ן יכולים לעבור בחינת הסמכה ולהירשם כמתווכים במשרד המשפטים. לאחר שהוסמך מטעם גורמי הממשלה, יכול המתווך לפתוח משרד תיווך עצמאי או להצטרף למשרד תיווך קיים. כשאתם פונים אל מתווך או כאשר מתווך מוצא אתכם דרך מודעה שפרסמתם, ובמידה שהסכמתם לשירותיו - ודאו אתו מראש שהוא מתווך מורשה, בעל רישיון כחוק.

סוגים של משרדי תיווך
ישנם משרדי תיווך העוסקים בנדל"ן פרטי, ישנם כאלה מומחים לנדל"ן עסקי וישנם אלו העוסקים בשני העולמות. משרדי תיווך לנכסים עסקיים יציעו בעיקר שירותי שיווק נדל"ן ופרויקטים בנדל"ן, כגון שיווק מרכזים מסחריים, ייעוץ ליזמים ולמשקיעים ואף ייזום קבוצות רכישה. משרדי תיווך העוסקים בנדל"ן פרטי יציעו מבחר רחב ומגוון של דירות למכירה ולהשכרה, כמו גם דירות יד שנייה וכן דירות ובתים להשקעה (מה שנקרא נכסים מניבים).

בסיכומו של דבר, לא משנה לאיזה משרד תיווך פניתם - משנה רק התוצאה שקיבלתם. מקצועיותו ויעילותו של כל משרד תיווך הם, בראש ובראשונה, נגזרת של האנשים המועסקים בו. וכשיש קשר טוב בין אנשים, רק טוב יכול לצמוח מכך - הן מבחינה עסקית והן מבחינה אישית.

בהצלחה.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים