הצג גיליון RSS

amita

תיקון מלגזה זה עסק ביש

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 16/11/2009 שעה 22:43 (452 צפיות)
לפני 5 שנים הייתה לי מלגזה פרטית במושב שבו אני גר. מיותר לציין שבכל פעם שהייתי צריך שירותי תיקון מלגזות, הייתי מסתבך עד מעל לראש. אני גר במקום מרוחק שבו אין אנשי מקצוע שמבינים בתיקון מלגזות; לא פעם ולא פעמיים נאלצתי להגיע לכל מיני חאפרים שעשו לי חצי עבודה רק בגלל שאני חסר ידע מקצועי-טכני בתחום.

בסופו של דבר, אחרי חיפושים רבים, מצאתי חברה שתחום המומחיות שלה הוא מלגזות - ובעיקר תיקון מלגזות. מרגע שיצרתי איתם קשר כבר נהניתי מיחס אדיב ואישי - סיפתח מעולה מאין כמותו. איש הקשר שלי אמר שהם ישלחו אלי מומחה למלגזות, שיבדוק את המלגזה שלי ויראה מה אפשר לעשות. תארו לעצמכם - מומחה מלגזות שיגיע עד אלי, במקום שאני אצטרך להתרוצץ.

אחרי שעתיים-שלוש האיש דופק בדלת עם חיוך ושואל איפה המלגזה. הוצאתי אותו לסככה, ליד הרפת, והראיתי לו את המלגזה המזדקנת שלי. הוא העיף מבט פה ושם, שלף כמה כלים, סובב את זה ואת ההוא - וקבע שמדובר ברכיב קטן במנוע. שצריך להחליף. במקרה הוא גם הביא אתו את אותו רכיב חלופי, שאותו החליף על המקום.

בעודו עובד שאלתי אותו איך זה שמעולם לא שמעתי עליו ועל החברה המופלאה שלו. הוא אמר שהוא לא יודע, אבל הם עובדים כבר שנים רבות בתחום המלגזות ומתקני ההרמה. יש להם ניידות שירות ותחזוקה שמגיעות לכל פינה בארץ, וחוסכות ללקוח התרוצצויות מיותרות. התפלאתי על שיש שירות מלגזות אמין ומקצועי שכזה במחוזותינו, ושמחתי שמצאתי אנשי מקצוע שכאלה - גם מיומנים וגם אדיבים.

והמחיר? לא בשמיים. תיקון המלגזה היה בהחלט במחיר סביר לכלי רכב כבד שכזה; ונוסף לכל זה הבנתי שאם אזמין שירות מלגזות 9 פעמים - הפעם העשירית תהיה חינם. הייתי מרוצה עד השמיים, התנעתי את המלגזה הסוררת שלי - והפלא ופלא, היא פעלה כמו שצריך. התיקון הצליח מעל למצופה, והחולה לא מת (לשם שינוי).

אין שום ספק בלבי - בפעם הבאה שאצטרך תיקון מלגזות, אני קורא לחברה "האישית" שלי שתטפל בבעיה. בשיחה אחרת שהייתה לי איתם, הבנתי שהם לא רק עוסקים בתיקון מלגזות, אלא אף מציעים מבחר ענק של מלגזות למכירה ולהשכרה (בעיקר מלגזות טויוטה או מניטו). אפילו קיבלתי הצעת מחיר לטרייד-אין עם המלגזה הישנה שלי, במחיר משתלם במיוחד. יום אחד, כשהיא תסיים את תפקידה, אדע שיש לי אצל מי לקנות מלגזה חדשה באיכות הגבוהה ביותר.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים