הצג גיליון RSS

amita

להוציא "שחורים" מהאף

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 17/11/2009 שעה 20:10 (2785 צפיות)
אתמול הייתה הפעם הראשונה בחיי שהלכתי לקוסמטיקאית. ה"שחורים" באף הוציאו אותי מדעתי, וניסיתי להוציא אותם משם בכל מיני שיטות סבתא (כמו מדבקות וכו`). אני לא טיפוס שמשתמש בקרמים ובכל מיני שפכטלים לפנים ולגוף, ובטח שאין לי ציוד קוסמטי כלשהו בבית – אז לא הצלחתי להוציא את השחורים האלה מאף. לחשוב שיש לך גושי שומן ולכלוך בתוך האף, שנראים כמו תולעים דקות וארוכות... איחס, ממש מגעיל.

התקשרתי לקוסמטיקאית הקבועה של אימא שלי, והיא ממש שמחה לשמוע אותי – ועוד יותר שמחה לקבוע לי טיפול פנים. כשהגעתי לקוסמטיקאית היא ביקשה שאשכב על מיטת הטיפולים בקליניקה; ככה יהיה נוח וקל גם לי וגם לה. תוך כדי שהיא מורחת לי את הפנים עם צמר גפן טבול בחומר כלשהו (היה לו ריח משכר של וניל-קוקוס), היא מתחילה לספר לי שהרבה אנשים באים אליה כדי להוציא שחורים מהפנים; זה נהיה אחד מהטיפולים הקוסמטיים הנפוצים ביותר, מסתבר.

אמרתי לה שזו פעם ראשונה שלי בטיפול קוסמטי, והיא חייכה ואמרה: אהה, ממש בתול. מאותו רגע הקרח נשבר והרגשתי ממש נוח איתה. הוצאת שחורים (קומדונים) מעור הפנים היא לא משהו שמומלץ לעשות לבד, אמרה לי הקוסמטיקאית. הביצוע בשיטה "עשה זאת בעצמך" עלולה להשאיר סימנים על העור – סימנים שבהם יהיה קשה מאוד לטפל לאחר מכן.

כדי להוציא קומדונים בצורה היעילה והבריאה ביותר, עדיף לפנות אל איש / אשת מקצוע בעלי ציוד קוסמטיקה מתאים. אומנם אפשר להוציא את השחורים מהפנים גם לבד – אם מנקים היטב את עור הנפים לפני כן, ומשתמשים בחומרים מרככים ומזינים – אך עדיף לא להסתכן בהשארת סימנים וחטטים על פני העור.

אחרי שהקוסמטיקאית הוציאה לי את כל השחורים מהאף, היא ציידה אותי ברשימת מכולת שתעזור לי למנוע את חזרתם בפעם הבאה. היא המליצה לנקות את העור בכל מיני תחליבים וחומרים מזינים ומרככים – כאלה שיאפשרו לשומן לצאת החוצה מהנקבוביות ולא להיתקע בפתחן וליצור ראש שחור או לבן. היא אמרה שעדיף לא להשתמש במדבקות להוצאת שחורים, כי לעתים קרובות אנשים משתמשים בהן בצורה לא נכונה שעלולה להזיק יותר מאשר להועיל.

אנשים רבים רוצים פשוט להיפטר מהקומדונים ולא מפעילים את הראש לפני השימוש במדבקות או בפינצטה. טיפולים עצמאיים פזיזים שכאלה עלולים להסתיים בהשארת "חורים" והצטלקויות בעור הפנים – דבר שרק יוסיף למראה הרע שממנו ניסינו להיפטר. עדיף להגיע לטיפול פנים אצל קוסמטיקאית מקצועית, שמשתמשת בציוד קוסמטי מקצועי ויודעת את העבודה לפרטי-פרטים. ככה גם אתם תצאו מורווחים, וגם תדעו שיש על מי לסמוך בפעם הבאה שתצטרכו טיפול להוצאת שחורים מהפנים.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים