הצג גיליון RSS

eyalmanu

מנעולן - פורץ מנעולים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 24/11/2009 שעה 11:21 (4093 צפיות)
שלום לכם שמי אייל ובעבר הייתי פורץ מנעולים מוסמך כמובן, כיום אני כבר בתחום אחר ואינני עוסק בזה מספר שנים, אם זה מעניין אתכם לדעת אז היום אני עוסק בהשקעות.

לפני מספר ימים ללא ידיעתי הזמינה אחותי פורץ מנעולים לפרוץ לה את הרכב, כמו כל בחורה שנתקעת בעיר אחרת ורוצה להגיע הביתה אחרי שגם ככה איבדה את המפתחות היא נראתה קצת לחוצה ואותו מנעולן שכמובן לא אזכיר את שמו חייב אותה בערך כפול ממה שהייתי מחייב בזמנו, דבר זה גרם לי לפתוח בלוג ולהסביר לאנשים קצת על מנעולן ופריצת מנעולים, שאולי בעתיד ידעו איפה לא ליפול.

כמובן שבין לבין אולי גם אתן פידבק קטן למנעולן זה או אחר אך כרגע במאמר זה אסביר קצת על התחום ובפוסטים הבאים אכנס יותר לעומק, אך כמו כל דבר שאמור להיות טוב יש גם את הפחות טוב ולכן לא אלמד כאן לפרוץ מנעולים כדי למנוע התפתחות פורצים למטרות לא ראויות.

כמו שאולי שמעתם או הבנתם פורץ מנעולים זה לא דבר פשוט של מה בכך, מנעולן זה מישהו שרמת האמינות שלו חייבת להיות מעל 100 אחוז, כמו כן כמובן להיות מישהו שמעבר למקצועיות שלו הוא צריך להיות בין היתר גם בחור לא תמים שאינו הולך ליפול למלכודות דבש המפורסמות פריצה לטובת מתחזים, דבר שהיה נפוץ בעבר.

פורץ מנעולים, כספות, רכבים או כל דבר אחר שאפשר לקרוא למנעולן הוא בן אדם שדרושה לו מיומנות, רבים המקרים בהם מנעולן מגיע למקום מסויים ומתחיל להסתבך עם כל מיני פריצות מנעולים ורק לגרום ליותר נזק, פורץ מנעולים מקצועי אמור לדעת מה הפיתרון הטוב ביותר בכל מצב נתון ולא לנצל את זה שמישהו נתקע בלילה בגשם.

מנעולן הוא לא רק מישהו שיש לו מיומנות מסוימת להיות פורץ מנעולים, לא כל אחד רשאי לעסוק בפריצת מנעולים, כדי להיות פורץ מנעולים דרושה תעודה ממשטרת ישראל המאשרת לאותו בחור להיות מנעולן, כמו כן דרוש לעבור קורס בין מספר שבועות המכשיר את אותו בחור להיות מנעולן, הקורס מקיף את כל נושאי פריצת המנעולים ובכלל כל סוגי המנעולים בדלתות, רכבים ועוד....

מקווה שנהנתם ועוד נהנה, נתראה בפוסט הבא.

עודכן ב: 24/11/2009 בשעה 11:24 על ידי eyalmanu

קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובות

  1. הסמל האישי של talpp22
    תודה על הפוסט היה מעניין לקרוא, לא ידעתי שמנעולן כדי לעסוק בתחום של פריצת מנעולים חייב תעודה ממשטרת ישראל, לדעתי זה ממש נכון ומתבקש לעשות כך, אני גר בראשון לציון ומזמין מנעולן שאני מכיר, לכל אחד כדאי שיהיה לו איזה מנעולן קבוע לשעת הצורך.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים