הצג גיליון RSS

movers

גם הובלה זה עבודה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 29/11/2009 שעה 14:05 (507 צפיות)
עבודה בהובלה
ניסיתי להתקבל לעבודה כנהג בחברת הובלות, אבל לצערי הרב לא הצלחתי. כנראה שהיו מועמדים רבים וטובים ממני, בעלי ניסיון רב יותר בהובלה. לא מספיק שהשוק הישראלי רווי היום לחלוטין, ואי אפשר למצוא עבודה בתחומים מבוקשים - אז אפילו בהובלות כבר אין עם מי לדבר. זה לא שאין לי ניסיון; עבדתי בחברת הובלה שנתיים, ואפילו ביצעתי אריזת רהיטים ופריטים אחרים. אבל כנראה שבימינו זה לא מספיק, כי שוק העבודה הישראלי - והעולמי, בכלל - משתנה לרעה. הכול נהיה קשה יותר.

ניסיתי לחפש כמה עבודות בזמן האחרון - נהג משאית, נהג מלגזה ובכלל כל סוג של נהג. אומנם יש לי ניסיון גדול יותר בהובלת דירות, אבל גם נהג משאית יכול להיות טוב בשבילי. שלחתי קורות חיים לכמה חברות הובלה ושינוע, ציינתי את כל הפרטים הכי רלוונטיים (לדעתי) ואני עדיין ממתין לתשובות ממרביתן. לא ממש טורחים לחזור אלי בנושא הזה, ואני לא מתפלא; כנראה שהדרישות שלי גבוהות מדי בשביל תחום "עלוב" כזה, כמו הובלות. אפשר למצוא נהג הובלות במשכורת קטנה פי שתיים ממה שאני דורש, אז למה בכלל להתעכב על אחד שכמותי.

הרי מה בסך הכול צריך בשביל לבצע הובלה - משאית וכמה סבלים (שאחד מהם יכול להיות גם נהג, כמובן). כל סבל מתקתק עבודה במהירות, עוטף רהיטים ומוריד אותם למשאית, ובחברות רבות גם הנהג לוקח חלק בעבודה - ולא יושב לחכות עד שהכול מועמס במשאית. אולי החברות שאליהן שלחתי קורות חיים קיבלו את הרושם שאני מעוניין אך ורק במשרת נהג, בלי הסבלות וההובלה עצמן. חבר טוב יעץ לי לצרף מכתב מקדים לקורות החיים, שבו אציין שאומנם אני מעוניין במשרת נהג במשאית הובלה, אבל לא אבחל גם במתן שירותי סבלות בנוסף.

אני רק מקווה שכן אוכל לעבוד בחברת הובלה, בסופו של דבר, כי בתחום הזה אני מנוסה הרבה יותר. אומנם לא אגיד לא למשרות נהג אחרות (כי יש לי רישיון נהיגה ברכב כבד, לא לשכוח) - אבל אני מעדיף לעשות את מה שאני טוב בו, וגם יותר אוהב אותו. אם אעבוד כנהג וכסבל, אתרום ללקוחות ולמעסיק שלי הרבה יותר מאשר בכל תחום מקביל אחר. אין לי מקצוע ביד והדבר הכי טוב שאני יודע לעשות זה לנהוג ביעילות ובבטחה; אני רק מקווה שחברת הובלה אחת או שתיים תראה את הנכונות ואת המאמצים שאני מוכן להשקיע, ויקבלו אותי לשורותיהן בהקדם.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים