הצג גיליון RSS

movers

שירותי הובלה ואריזה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 27/12/2009 שעה 11:06 (534 צפיות)
עוברים דירה? מעבירים את העסק למקום חדש? שיהיה בשעה טובה, הרי אומרים שמשנה מקום משנה מזל, ואנחנו מאחלים לכם שיהיה לכם הרבה מזל טוב במקום החדש.

כשעוברים דירה או כשמעבירים את בית העסק למקום אחר, צריך כמובן לבחור בחברת הובלות שתספק עבורכם את מרבית השירותים שיסייעו לכם להתחיל ברגל ימין במקום החדש. פעמים רבות, הדבר שיסייע לכם מאוד להתחלה ברגל ימין הוא בחירה בחברה שמציעה, בנוסף לשירותי ההובלה הרגילים, גם שירותי אריזה. וכל כך למה? משום שעבודת האריזה היא בדרך כלל עבודת נמלים, שלרובנו אין ממש חשק ו/או זמן לעשות. האריזה כרוכה בעיטוף כלים רבים בעיתונים, בבחירת הארגזים הנכונים לכל סוג של תכולה, באריזת התכולה בצורה כזאת שתהא מוגנת ולא תישבר ועוד כהנה וכהנה פרמטרים שצריך להתחשב בהם, לפני שנופלים שדודים על הספה.

הדברים אמורים בפרט לגבי העברה של עסק למקום חדש. פעמים רבות יש בבית העסק ציוד אלקטרוני וחשמלי שצריך להיארז בזהירות הראויה, מגוון גדול של חפצים קטנים שיש לארוז תוך הקפדה על כך שאף חלק לא ילך לאיבוד, ועוד לא דיברנו על כל הניירת ועל הקלסרים הכבדים שצריך למצוא להם ארגז ראוי שיעמוד בעומס.

לכן, בעיקר אם זמנכם דוחק בכם ואתם מעוניינים לבצע העברה כמה שיותר קלה ופשוטה עבורכם, כדאי מאוד שתבחרו בחברת הובלות שתעשה עבורכם את העבודה. כאמור, כיום חברות הובלה רבות מספקות שירותי אריזה והובלה, ואף מכשירות לצורך כך אורזנים ואורזניות שזה תפקידם בחברה. האורזנים מוכשרים לאריזה נכונה של כל סוגי התכולה, והם ידאגו לכך שכל החפצים ייעטפו בחומרים הנכונים ויונחו בארגזים המתאימים להם.

שירותי האריזה חוסכים לכם, כאמור, גם את עוגמת הנפש שבהליך האריזה וגם את הזמן הרב שלוקח לארוז. אם אתם מעוניינים להקל על עצמכם עוד יותר, חברות רבות המספקות שירותי אריזה מספקות גם שירותי פריקה במקום החדש. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להנחות את הסבלים באיזה חדר להניח כל ארגז וארגז (אפשר פשוט לציין זאת בכתב על גבי הארגז עצמו) והאורזנים המיומנים ישמחו לפרוק את תכולת הארגז ולהניח כל דבר במקום, מה שיקל עליכם מאוד לחזור לשגרה במהירות הבזק. הדבר יעיל ביותר כשמדובר בעסק שצריך לחזור כמה שיותר מהר לפעילות מלאה.

כמה זה עולה לנו?

שירותי האריזה, כמובן, אינם ניתנים כחלק אינטגרלי משירותי ההובלה, אלא כרוכים בתשלום נוסף. אם אתם מעוניינים בשירותי האריזה והפריקה, עליכם לציין זאת בפני נציגי החברות שאיתם אתם מדברים, ולבקש שיתייחסו לשירות זה בהצעת המחיר שתינתן לכם. כך תוכלו להשוות בין החברות השונות, ולבחור בחברה שעונה על כל דרישותיכם, גם בתחום האריזה.

חשוב לציין, כי אין קשר בין קבלת חומרי אריזה מחברת ההובלות לשירותי האריזה שהיא מספקת. את חומרי האריזה (ארגזים, ניירות עיטוף וכד') תוכלו לקבל בדרך כלל מהחברה, גם אם לא תרצו להיעזר בשירותי האריזה שלה.

עכשיו, כשאתם יודעים ששירותי אריזה שכאלה אכן קיימים, לנו נותר לאחל לכם שוב בהצלחה במקום החדש, ו...מברוק!

קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים