הצג גיליון RSS

movers

העמותה לזכויות הגגות בישראל

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 27/12/2009 שעה 10:39 (542 צפיות)


א/ג נכבדים,

שלום רב,
ברצוני להביא לידיעתכם מידע בדבר תופעה של ניצול והזנחה המתקיימים מדי יום ביומו בבתים רבים ברחבי ישראל. הציבור אותו אני מייצג משרת את תושבי הארץ מראשית ההתיישבות ועד היום – 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, ובכל עונות השנה. אני מתכוון כמובן לציבור הגגות. הגגות יושבים על המשמר, מבלי לנוע ומבלי לפצות פה, בשמש, בגשם, בקור ובחום. הם נושאים על גבם דודי שמש, קולטים, אנטנות, צלחות לוויין ועוד. ללא תרומתם ושירותם המסור של מיליוני הגגות בישראל, היו נותרים בתי אב רבים ללא קורת גג.

לכן, אני פונה בפנייה נרגשת אל כל אחד ואחת מכם. אל תתנו לנושא לחלוף מעל לראשיכם. לא הייתם מזניחים את הרצפה לרגליכם, נכון? גם את הקירות אתם צובעים ומקשטים עם תמונות יפות... ומה לגבי אחזקת גגות? די לאפליה! התאגדו יחדיו, שלמו את ועד הבית, ופנו עוד היום לקבלן איטום גגות מוסמך. קבלני איטום גגות, אותם אנשי מקצוע מסורים, ישמחו לעזור לכם בהתאמת שיטת איטום הגגות המתאימה לכם ביותר.

למען הסר הספק, גגות שטוחים אינם שטחיים, וגם לגגות בטון אין לב של אבן. באמצעות זיפות גגות, תוכלו להעניק לגג שלכם הגנה מפני פגעי מזג האוויר ומפני נזקי רטיבות. המדובר בעבודת איטום מהירה, פשוטה ומשתלמת, וכאשר היא מבוצעת על ידי קבלני איטום מקצועיים, היא יכולה להעניק, הן לכם והן לגג שנים ארוכות של ראש שקט. אם כבר ביצעתם זיפות גגות, אני מסיר בפניכם את הכובע, אבל ברצוני להזכירכם לבצע בדיקות תקופתיות, ובמקרה הצורך לחדש את זיפות הגג. זכרו, כאשר השמש זורחת זהו הזמן הטוב ביותר להתכונן ליום גשום.

כמובן שאסור לשכוח גם את גגות הרעפים. גם גגות רעפים זקוקים שירעיפו עליהם אהבה. גגות הרעפים מעניקים לבתים רבים גם הגנה ובידוד וגם מראה ביתי ונעים להפליא. לכן, אל תזניחו אותם. הקפידו על תיקון גגות רעפים באמצעות אנשי מקצוע מוסמכים! אל תחכו עד שהרעפים יתחילו להישבר או לנשור בזה אחר זה. זה לא נעים למראה ועלול להיות אפילו מסוכן. בנוסף, קבלנים המתמחים באחזקה ובתיקון גגות רעפים יוכלו לייעץ לכם בדבר בידוד הולם, שישמור על הטמפרטורה בבית נוחה ונעימה.בידוד גגות רעפים בצורה נכונה יעזור לכם גם בצמצום הוצאות החשמל, ויתרום לחסכון בכסף ובמשאבים מתכלים בטווח הרחוק.

רוצים ללמוד כיצד תוכלו גם אתם להיות נאמני גגות ולשמור על זכויות הגג? פנו עוד היום לארגון הגג של הגגות בישראל וקבלו ייעוץ מקצועי, ללא התחייבות.

תודה!
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים