הצג גיליון RSS

amita

שלטים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 27/12/2009 שעה 13:59 (547 צפיות)
ייצור שלטים מתבצע על ידי חברות רבות ברחבי הארץ, המציעות שלל אפשרויות לשילוט יעיל ואיכותי. כיצד תבחרו חברה לייצור שלטים שתייצר עבורכם שלט שהוא גם יפה וגם ישרת אתכם לאורך זמן? במאמר זה נציע מספר פרמטרים לבחירה בחברה הנכונה עבורכם, וכן סוגים שונים של שלטים, על מנת לנסות לסייע לכם לבחור גם את סוג השלט המתאים ביותר לצרכים שלכם.

נתחיל בסוגי השלטים דווקא. ישנם סוגים שונים של שלטים, אשר שונים זה מזה גם בסגנון העיצוב וגם בייעודם. הרי לפניכם מספר סוגי שלטים נפוצים:

שילוט פנים – שם כולל לשלטים המותקנים בתוך מבנים כגון מוסדות ציבור, קניונים, מרפאות ועוד. השילוט מיועד לסייע לנכנסים למקום למצוא את מבוקשם, בין אם מדובר בחדר הנוחיות ובין אם מדובר בשלט הכוונה אל המעלית או הדרגנוע. שלטי הפנים יכולים לשאת כיתוב מכוון, או לחלופין איור מוכר וידוע כגון טלפון.

ארגזי תאורה – מעין קופסה מוארת בעלת חזית העשויה מפרספקס חלבי, ועליו מתבצע השילוט באמצעות אותיות, שלטי ניאון או גופי תאורה מחומרים שונים ובצבעים שונים. השלטים המוארים מוארים באמצעות תאורת ניאון, תאורה פנימית או תאורה אחורית – בהתאם להעדפות הלקוח.

שלטי הכוונה – שלטים הממוקמים בחוץ ובפנים, וייעודם הוא לכוון את הקהל. על שלטים אלה בדרך כלל נכתב שם המקום והם מעוטרים בחצים, המצביעים אל עבר הכיוון הכללי של המקום. כך למשל כל השלטים שנמצאים בצדי הכבישים ומכוונים את הנוסעים אל עיר מסוימת או אל מקום מסוים בתוך העיר, נכללים תחת הקטגוריה של שלטי הכוונה.

שלטים תלת ממדיים – שלטים שבדרך כלל נושאים עליהם מודעות פרסומת בשלל צבעים, המותקנים בדרך כלל על גבי גגות מבנים ברחבי הארץ (שלטי חוצות). השלטים התלת ממדיים יכולים להיות גם שלטים מוארים – על פי דרישת הלקוח. שלטים לאה מיוצרים ממגוון חומרים, כולל אלומיניום, פליז ופרספקס.

אז איך לבחור חברה לייצר שלטים?

המלצות – כמו בכל תחום אחר, אין כמו המלצות כדי לסייע לכם לבחור נכון. אם יש לכם המלצה חיובית על חברה מסוימת – בדקו קודם כל אותה, כי סביר להניח שאם הממליץ הוא אדם קרוב אליכם שאתם סומכים עליו – גם אתם תיהנו משירותיה.

אחריות – בין אם יש בידיכם המלצות ובין אם לאו, חשוב שהחברה שבה תבחרו לייצור השלט שלכם תהיה חברה אמינה. אמינות של חברה נבחנת, בין היתר, באחריות שהיא מספקת על המוצר. אם החברה מספקת אחריות – אמינותה כמובן גוברת. עשו עסקים רק עם חברות שנותנות אחריות, על מנת שבמידת הצורך בתיקון השלט– תדעו שיש לכם למי לפנות.

ותק וניסיון – חברה שיש לה ותק וניסיון רבים יותר לא בהכרח תייצר עבורכם את השלטים היפים ביותר, אולם סביר להניח שזו חברה שלא "תיעלם" מחר בבוקר. לכן, אם יש חברה שמציעה לכם הצעה שנראית לכם סבירה, ויש לה ניסיון רב שנים בתחום – המלצתנו היא לשקול מאוד בחיוב את הבחירה בה, כי חשוב לדעת שיש חברה מקצועית ואמינה מאחוריכם.

עיצוב – כמובן שכאשר מדובר בייצור שלטים, חשוב גם העיצוב. ברוב החברות לייצור שלטים ישנה מחלקה לעיצוב גרפי, שבה יעוצב השלט שלכם. בחנו עיצובי שלטים שהחברה ביצעה בעבר, והתרשמו אם מדובר בסגנון שקולע לטעמכם ולהעדפותיכם. אם אתם מעוניינים בייצור שלטי חוצות – אל תהססו לבקש לראות פרויקטים שביצעה החברה בתחום. אחרי הכול – שלט טוב יכול להביא אליכם פונים רבים. כמובן, שהיום ניתן להתרשם מפרויקטים שמבצעות החברות השונות לייצור שלטים גם באתרי האינטרנט שלהן, ואינכם צריכים לכתת רגליכם אל משרדי החברה כדי להתרשם. אם הסגנון מוצא חן בעיניכם – המשיכו את הבירור.


והעיקר – שיהיה בהצלחה!

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים