הצג גיליון RSS

movers

לעבור דירה בפעם המאה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 03/01/2010 שעה 15:49 (448 צפיות)
חברת הובלות
חבר טוב שלי שוב עבר דירה, אחרי שמונה חודשים בלבד בהן הספיק להיות בדירה החדשה. האמת, אני ממש לא מבין אותו - עובר דירה כל שנה, או פחות, ואחר כך שואל "מתי כבר אמצא את המקום שלי". מוזר, אבל זה המצב. הבן אדם לא יכול להחזיק מעמד בדירה אחת יותר משנה, ואחר כך מתלונן שהוא כל הזמן נודד ממקום למקום. מזל שיש לו חברת הובלות קבועה, עם סבלים שאוהבים אותו ושמוכנים להיענות לשיגיונות שלו.

אין ספק שדרוש אדם קצת הרפתקני ואוהב-שינויים כדי לעבור דירה כל שנה (או פחות מכך). חבר שלי אומר שהוא לא אוהב את האריזות ואת כל הטרחה שבמעבר דירה; רק את ההתרגשות שבלעבור למקום חדש. בכמה השנים הטובות שאנו חברים הוא כבר הספיק לעבור דירות כמה וכמה פעמים, ובכל פעם הוא מקטר מחדש ומתרגש מחדש. איזה טיפוס, מה אגיד לכם.

הפעם הוא ביקש שאבוא לעזור לו לפרק ולהזיז כמה רהיטים יום לפני ההובלה. קבענו להיפגש אחרי העבודה והתחלנו לסדר את הכול בקרטונים שהוא השיג מאיזה מפעל שנמצא ליד מקום העבודה שלו. התחלנו קודם כל עם הארון - פתחנו את הברגים הקטנים ושחררנו את כל הדלתות והמדפים. אחר כך השכבנו את השלד שנשאר על הרצפה ופירקנו את החלקים הנוספים. תוך 10 דקות הארון היה מפורק לגמרי, והוא הכניס אותו לקרטונים גדולים עם קלקר, לשם הגנה.

אחרי הארון פנינו לפרק את המיטה. זו מיטה זוגית רגילה, שהבסיס שלה עשוי עץ אבל הראש מברזל. קודם כל פירקנו את ראש הברזל המעוצב, ורק אחר כך פתחנו את הברגים והאומים שמחזיקים את בסיס המיטה. הצלחנו לפרק אותה תוך כמה דקות, וגם היא - כמו כל השאר - נכנסה לקרטונים גדולים ו"מאובטחים" בקלקר. אחר כך הגיע תור השידה, שאותה הוא עטף בנייר מסקינג-טייפ, כדי שהמגירות לא יזוזו ממקומן או יצאו החוצה מהמסילות בזמן ההובלה.

המשכנו לפרק ולסדר דברים, והוא אמר שהזמין את חברת ההובלה הרגילה שלו, שבה השתמש בפעמים רבות. הוא דאג שהמוביל יגיע עם טנדר פתוח, כמו בפעמים האחרות, כי הפעם ירד גשם. אמרתי לו שברור שהמוביל יגיע עם רכב סגור, אחרת איך אפשר להעביר דירה בגשם; הכול יירטב. הוא אמר שככה זה היה בפעם שעברה, והתקשר למוביל בכל מקרה, לוודא שהוא יגיע עם רכב סגור הפעם. אומנם אנחנו לא מדינה מבורכת בגשמים, אבל כשהם מגיעים... אתם כבר בטח יודעים.

הוא סגר עם חברת ההובלות לשעה שבע בבוקר. שהעבודה תחכה, הוא אמר לי, אני מעדיף לגמור עם זה כמה שיותר מהר. ככה אוכל לחזור לדירה החדשה ישר אחרי העבודה, ואפשר יהיה להתחיל לסדר הכול במקום. מזל שיש לו שותף נחמד שגם יעזור לו לסדר את הדברים בדירה החדשה. אומנם הובלה חוסכת הרבה זמן ומאמץ, אבל חברים וידידים טובים הם הדבר הטוב הבא.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים