הצג גיליון RSS

eiruwee

מכונות תפירה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 05/01/2010 שעה 10:56 (480 צפיות)
מכונות תפירה .

מכונות תפירה הן דבר נפלא, אך גם מכונות תפירה צריך לדעת לרכוש, לא פעם אנחנו נתקלים בבעיות שמצריכות מאיתנו מכונות תפירה, לא רק לקרעים במכנסים או חור בחולצה, אלו עם המודרניות נמוגים יותר ויותר, אפשר להשתמש גם בתיקון וילונות, קיצור אורך המכנסיים (מכפלות) ועוד דברים רבים אשר משמשים אותנו ביום יום.

כיום קל יותר ללכת לתופר מקצועי עם הבעיות תפירה שלנו, פחות אנשים כבר מחזיקים מכונות תפירה בבית והמכונות תפירה נפוצות יותר במקומות תעשייה לעבודה זו או אחרת, עם כל זאת עדיין ישנם אנשים רבים אשר אוהבים את מלאכת התפירה ויש להם מכונות תפירה בבית, אנשים אלו לרוב מכירים את מכונות תפירה שלהם מעולה וכמו כן יודעים את יסודות התפירה.

רבים מהאנשים שתופרים אינם מודעים לזה שמחטים וחוטים חשובים לא פחות מאותם מכונות תפירה שהם תופרים בהם, לא כל מחט מתאימה לכל סוג של תפירה ולא כל חוט מתאים לכל סוג של תפירה, כמו כן גם לחוטים ומחטים התיישנות מזיקה ולא רק למכונות תפירה, לפעמים קצת התחדשות וקצת יותר הבנה עושה פלאים בתפירה, אחרי הכול תפירה היא אומנות מסוימת.

נראה לי שהגיע הזמן להציג את עצמי, אני מני ואני מכיר את התחום של מכונות תפירה קצת מקרוב, אני עסקתי בעבר כסוכן מכירות של מכונות תפירה וכמו כן כבר סיימתי את לימודי ואני במקצוע חדש ושונה ותחום אחר לחלוטין, אוסיף גם שאני דיי אהבתי את תחום מכונות תפירה ולפעמים קצת מתגעגע לזה.

פתחתי בלוג זה קצת לשפוך לכם ידע על מכונות תפירה, אחד הדברים הפחות נראים בבתים כיום אך יותר מהנים, כמו שכתבתי למעלה אנשים שאוהבים את זה לא יכולים להפסיק עם מכונות תפירה בכלל ותפירה בפרט, הם נהנים לתפור ולא נראה לי שהמכורים הולכים להפסיק את זה.

ישנם המון סוגים של מכונות תפירה, ישנם גם מכונות תפירה שמתאימות לתעשייה, וישנם כאלו שמתאימות לבית, לא חסר סוגים ולא חסר דגמים, אני אנסה לשפוך לכם קצת אור על הסוגים הקיימים, על מה מומלץ לקנות ומה צריך לדעת לפני קנייה. לא חסר היום מכונות תפירה שלא להיט, מנגד יש מכונות תפירה מרהיבות וחזקות שישרדו לשנים ארוכות.

בפעם הבאה כבר אעלה פוסטים על סוגי מכונות תפירה ומשם נתקדם, כל שאלה תוכלו לשאול בתגובות ואענה.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים