הצג גיליון RSS

nadavglili

הכל בגל מבט קטן - חלק רביעי ואחרון

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 17/01/2010 שעה 21:24 (1000 צפיות)
היא נשפה נשיפת אוויר ארוכה, ורק אמרה חרש "פיווו". עיניה היו עדיין עצומות, גופה רפוי ורך. רגלה האחת הייתה כפופה, הברך באוויר, והשנייה שמוטה ברפיון על המיטה. ידה האחת הייתה על בטנה, והשנייה על עיניה. שדיה היו יפים, גדולים וזקופים באופן מפתיע על חזה. קצוות שיער הייתה דבוקה אל לחיה, והוא חשב שמעולם לא ראה מראה כל כך חושני ויפה.
היא פקחה את עיניה, מביטה בו. הוא עלה אליה, חיוך קטן על פניו. הוא נשכב עליה, ונשק לה. שפתיה נפתחו אליו בשקיקה, ברעב. נשיקתם הייתה עמוקה, מלאת תשוקה. "אוי, זה היה טוב," היא אמרה, עיניה על עיניו, ונשקה לו שוב. "תבואי כל יום," הוא ענה, מרוצה, האגו שלו מושקה לרוויה. "אם תמשיך ככה, אני באמת אבוא כל יום," היא אמרה, מצמידה אליו את חזה ואת שפתיה.
הוא נשק לה שוב, מרגיש את גופה צמוד אל גופו, חם ומלא בכל טוב. איברו היה צמוד אל ירכה, והיה כבר נוקשה באופן מפתיע, זמן לא ארוך אחרי האורגזמה שלו. הוא הרים את אגנו מעט, והזין שלו נצמד אל בין רגליה. "המממממ", שמעו אוזניו, ואגנה עלה מעט אל מולו. שוב ושוב הם התנשקו, נשיקות עמוקות, ארוכות. הזין שלו עלה וירד אורך הכוס שלה, לאורך הדגדגן ושפתיה המלאות לכל אורכן. היא נשקה לתנוך אוזנו ולחשה "אני על גלולות. אפשר לסמוך עליך?" הוא נשק לה ואמר "אחרי הבחורה האחרונה שהייתה לי עשיתי בדיקת איידס. אל תדאגי." היה לה ברור לגמרי שהוא לא מורח אותה, שאפשר לתת בו אמון. היא הורידה את ידה, אחזה באיברו ביד מנוסה והוליכה אותה אל פתח האהבה שלה. שפתיה היו לחות, חמות ומזמינות. באיטיות הוא החדיר את הראש לתוכה, חש את השמחה שאין שנייה לה, את החום והרוך העוטפים את החלק הכי מתענג של גופו, את גופה מקבל אותו בברכה אליה. הוא חש את כולו מתחמם, את הדם הזורם בחוזקה בעורקיו דורש מאגנו תנועה של פראות. הוא גייס את כל השליטה האפשרית, והוציא את קצה הראש מתוכה, רק כדי להכניס אותו שוב, אבל רק את הראש, מתענג על התחושה הנפלאה. היא גנחה בשקט, ידה מלטפת את עורפו. הוא תפס את שפתה העליונה בין שפתיו, מוצץ בתשוקה, ובתנועה אחת ארוכה ונחושה החדיר את כל איברו אל תוכה, עד שאגנו פגש את אגנה. "וואוו" היא גנחה בהפתעה, והוא חש אותה צרה, חמה ועוטפת את כל איברו בחוזקה. "אל תזוז," היא אמרה, שתי ידיה על ישבניו, מצמידות אותו אליה. לפתע הוא הרגיש לחץ קל על בסיס איברו, ואז שחרור. ושוב, לחץ קל, ושחרור. "הי, זה נעים," הוא לחש, נושק לה. הוא הרגיש את הכוס שלה מעסה קלות את איברו, בתנועות איטיות. זה היה מפתיע, והוא לא חש דבר כזה מעולם. הוא חש את אגנה נע מעט בתנועות סיבוביות, והעיסוי של איברו הלהיט אותו. "מאד נעים" הוא אמר בקול נמוך, מתנשם קלות. הוא נשק לה, חפן את שדה מצידו החיצוני פנימה, ואגנו החל נע. קדימה ואחורה, בתחילה בתנועות קטנות, ובכל פעם הוציא את איברו מעט יותר, ודחף אותו פנימה עד הסוף, שערות חלציו פוגשות את דגדגנה. היא נעה איתו, פוגשת את תנועותיו, תובעת את העונג שלה יחד עם שלו. ידה הייתה על ישבנו, מצמידה אותו אליה, בעוד ידה השנייה מלטפת את עורפו, את חזהו, את גבו. הוא היה בשמיים. היה זה סקס חם, חושני ומלא רגש. תנועותיו היו חזקות, איברו יוצא כמעט עד סופו רק כדי להיכנס שוב בעוצמה אליה, כולו עטוף בלהט וברוך.
הוא שלח את ידו אל בין רגליה, מלטף באצבעותיו את שתי שפתיה החיצוניות העוטפות את הזין המלוהט שלו, את האזור שסביב הדגדגן שלה, תופס את הדגדגן בין 2 אצבעות, מלטף במומחיות. הוא חש את שפתיה על צווארו, ושמע אותה נוהמת בהנאה. אצבעו מצאה את הדגדגן שלה, מלטפת ימינה שמאלה, מלמטה למעלה ובחזרה, בעוד הוא חודר אליה שוב ושוב בתנועות קצרות וחזקות. היא גנחה, אגנה נע בסיבובים קלים, משגע אותו. היה לו קצת קשה לפנק את הדגדגן שלה כמו שצריך, היה חסר לו מקום.
הוא תפס ברגלה האחת מאחורי בירכה, כופף אותה כלפי מעלה, נושק לשוקה העסיסית, לאצבעות כף רגלה. היא הרימה את רגלה, והניחה את כף רגלה בגמישות כל כתפו. הוא הביט בה משועשע, ונד בראשו בהערכה. "נדב," היא אמרה, מבטה חם, מגורה, מתחצף, "תפסיק לשחק. קדימה. תזיין אותי עם כל מה שיש לך." הוא הרים גבה, מחייך אליה חצי חיוך.
היא צדקה. הוא תמיד עצר בעצמו, מנסה להאריך את הזיון, לתפוס עוד רגע עונג, ופוחד לגמור לפני בת הזוג שלו. ידו האחת הייתה על המזרון, ידו השנייה במפגש ביניהם, גופו מעט באלכסון בתנוחה שכמו אומרת לו "קדימה, נראה אותך." הוא חדר אליה, בעוד ידו מנסה שוב למצוא את דגדגנה. היא תפסה בידו, הזיזה אותה הצידה והחליפה אותה באצבעותיה שלה.
הוא הניח את ידו על המזרון, הביט בעיניה וחדר אל תוכה בתנועה פראית אחת. היא גנחה, ידה מלטפת את בסיס איברו ואת שערות הערווה שלו. הוא יצא כמעט כולו וחדר שוב, בתנועה חזקה. "כן," היא אמרה, נאנחת. "זה טוב." עיניה היו עצומות למחצה, לחייה סמוקות. הוא החל חודר לתוכה בתנועות מהירות, חזקות, מרגיש את ידה מלטפת אותו ואותה. אגנו קיבל חיים משלו, הזין שלו היה לוהט, נע פנימה והחוצה. הוא חש את שדיה הרכים על חזהו, את רגליה על תחתית גבו, דוחפות אותו פנימה אליה. שרירי ישבנו היו משוחררים, אגנו נע בעוצמה, במהירות. הוא נע כמו חיה, משוחרר מכל שליטה או מעצורים, שום מחשבה לא חולפת בראשו, ורק הצורך מניע את רגליו החזקות, את אגנו, את הזין המלובן שלו.
שניהם הזיעו, נעים אחד מול השני כמעט בטירוף. הוא חש את נשימתה מתקצרת, את ידה נעה במהירות על הדגדגן שלה בעודה נמעכת מאגנו שוב ושוב. עיניו היו עצומות והוא חש את כל ישותו בוערת בעונג, כולו עטוף במגע של שדיה, חזה, צווארה, בטנה, רגליה והכוס, אלוהים הכוס שלה. "אח, זה טוב, כל כך טוב," הוא שמע עצמו אומר. "אל תפסיק, אל תפסיק," הוא אמרה, מילותיה קטועות, דחופות.
הוא הרגיש את אגנו מתחמם, מתקרב לשיא, הצורך שלו פראי. לפתע היא הפסיקה לנוע, גניחה ארוכה יוצאת מקרקעית ישותה, בעוד אגנה עולה מעלה בתנועה פראית, פתאומית. הוא המשיך לנוע בתוכה במהירות, ידה על ישבנו, מצמידה אותו אליה. גופו פעל מאליו, הזין שלו יוצא ונכנס אל תוכה במהירות שלא הכיר. לפתע רגליו נעו בחוזקה, אגנו נצמד אליה, אשכיו מתלהטים, ואורגזמה חזקה הכתה בו. צעקה ארוכה נמלטה מפיו, אגנו נע ללא שליטה קדימה ואחורה. הוא חש את הזרע נורה ממנו אל תוכה בפראות, בחום ובתענוג חייתי. שוב ושוב העוויתות הקטנות הניעו אותו, ראשו זרוק אחורנית, עיניו עצומות, העונג מתפוצץ בתוכו. הזין שלו נע עוד ועוד בתוכה, ללא שליטה, התחושות הנפלאות אופפות אותו, תנועותיו הולכות ומתקצרות מאליהן, הזרע כבר חדל אבל תנועותיו עוד נמשכות מאליהן, הזין שלו רוצה עוד ועוד לחוש אותה.
לאט לאט תנועותיו פסקו, אגנו צמוד לשלה. הוא הוציא את האוויר מריאותיו, צחוק משוחרר יוצא מבין שפתיו. הוא התמוטט עליה, שפתיו מוצאות את שפתיה, כל עורו עדיין בזוהר הנהדר של האורגזמה. היא הייתה רכה, משוחררת, וחיבקה אותו. הוא פקח את עיניו, ומצא את עיניה בורקות, מביטות בו בעליצות, בחום. הוא נשק לה שוב. לאט לאט איברו התכווץ, והופס, יצא מתוכה. שניהם נרעדו מעט, וצחקו יחד. היא זזה מעט, והם מצאו את עצמם על הצד, מחובקים. הוא נשק לה שוב, ואמר "זה היה גדול," מניע ראשו מעט הצידה. היא אמרה "אדיר, מטורף לגמרי."
"לא שמתי לב לכלום. לא הכאבתי לך?" הוא שאל.
היא צחקה צחוק קטן ואמרה "לא, אל תדאג. זה היה נהדר." היא נשקה על מצחו.
הוא נשכב על גבו, והיא נשענה עליו. הוא חש את חום גופה עליו, את ראשה נח על צווארו, את שדה הרך על חזהו, את בטנה ורגלה נחים עליו. הוא ליטף את שערה מבלי משים. הוא חש מלא חדווה, בר מזל, נרגש ורגוע בו זמנית. היא נשקה לרקתו, אצבעותיה מטיילות על חזהו בעצלתיים. עיניו נעצמו מאליהן, בעוד קרירות האוויר של ערב סוף קיץ פוגשת את עורו אל מול חום גופה על גופו. בעוד מוחו מתערפל, הוא חש שליו, בבית. היא ליטפה את שיערו, נושקת לצד ראשו. "הממ," הוא אמר, מתוך חלום.


אשמח מאד לתגובות, nadavglili@gmail.com
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים