הצג גיליון RSS

betavot

הובלות באמריקה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 18/01/2010 שעה 15:27 (464 צפיות)
לפני כמה שנים גם אני עבדתי במה שנהוג לכנות "moving" בארה"ב או הובלות במקומותינו. אז נכון שמדובר בעבודה לא קלה, כי מעבר דירה כרוך אחרי הכל בהרבה כאבי גב, הרמת רהיטים כבדים, ספות פסנתרים ואלוהים יודע מה... אבל יש תמורה ויש חוויות. הנסיעות הארוכות לקראת ההובלה וגם במהלך ההובלות עצמן היא חוויה בפני עצמה. שעות רבות אתה נמצא עם כמה חברה במשאית, מעבירים צחוקים ואוכלים. בלילות, אנחנו תמיד חונים בחניוני דרך, ואף אורזים את החפצים שלנו ממוטל למוטל. הכיף בלחנות כל פעם במקום אחר משכיח הרבה פעמים את הסבל העתידי במהלך ההובלה עצמה.

כשמגיעים לדירה או למשרד שאמורים לפנות, דבר ראשון עושים הפסקת אוכל וקפה. אחרי האריזה והעמסת החפצים למשאית מקבלים לרוב טיפים יפים. פעם אחת אחרי שפינינו משרד די גדול, שהיה שייך לחברה גדולה (בלי שמות) כל אחד מאיתנו (והיינו איזה 20 איש לפחות), קיבל 200 דולר טיפ בנוסף למשכורת. אין ספק שכשמחשבים 10 הובלות בחודש זה מצטבר לסכום יפה.

דבר נחמד נוסף בהובלות בארה"ב זה שאתה מכיר אנשים ממדינות ושפות שונות. אני למשל למדתי הרבה מילים בספרדית ואף התרגלתי לשמוע ולהבין את השפה. במהלך האריזה וההובלה של הדירה או המשרד, יש הרבה רגעים של לחץ בעבודה ולפעמים פולטים מילים בספרדית. פעם אחת ממש ניתלה לי הרגל כשצעקו לי לזוז בספרדית שניה לפני שנפלה עלי ספה גדולה וכבדה. ובכלל , תמיד טוב לשפר שפה, אתה אף פעם לא יודע מתי תזדקק לה.

הובלות כשלעצמן הן לא להיט במילים עדינות. לארוז דירה שלמה, להרים ספות, ואפילו הובלות קטנות הן כאב ראש וגב אמיתי. הרבה פעמים שאלתי את עצמי למה אני צריך את הדברים האלה- מה אני לא יכול לעשות דברים קצת יותר משרדיים... אבל האמת אני בן אדם שקשה לו לשבת על התחת... אני חייב פעילות, וגם אם מדובר במשהו כמו אריזה או העמסה אני יכול לחיות עם זה- אחרי הכל זה גם חוסך לי ללכת לחדר כושר אחר כך...

בקיצור חברים, אם אין לכם בעיות עם עבודה פיזית- תלכו לעשות קצת הובלות... תחזרו גם עם חוויות וגם עם בוחטה יפה... בהצלחה.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים