הצג גיליון RSS

hubchyui

טבעות אירוסין-טיפים לקנייה נכונה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 18/01/2010 שעה 16:20 (460 צפיות)
קניית טבעת האירוסין הוא חלק מאוד חשוב ומשמעותי בקידום מעמד היחסים בינך ובין בת זוגתך לעתיד, ויש להקדיש לו את מלוא תשומת הלב הראויה.
עדיף להעזר באחת מבנות המשפחה שמכירות את הטעם והעדפות של בת זוגתך , בתנאי שגם אתה תאהב את הבחירה ותהיה מרוצה ממנה.

מאיפה מתחילים?
ראשית, יש להגדיר תקציב מראש. להיות מציאותיים ולא להתחייב לסכום שלא תוכלו לעמוד בו.
עלויות של טבעות אירוסין יכולות להגיע לסכומים גבוהים מאוד, אף של עשרות אלפי שקלים. ולכן צריך תקציב מוכן מראש, (לא לשכוח יש גם טבעת נישואין אוטוטו) ישנם טבעות אירוסין יפיפיות בתקציבים נמוכים וכמובן בעלי התקציב הגבוהה יוכלו להתעניין בחנויות יוקרה של מעצבים ולהפתיע את בת זוגם.


טבעות אירוסין עשיות לרוב מזהב בגוונים השונים: זהב צהוב, זהב אדום או זהב לבן. איכות הזהב נמדדת בקראט, ויש כמה ריכוזי קראט נפוצים בטבעות זהב והם: 9 קראט, 14 קראט, 18 קראט ו-22 קראט. משמעות מדד הקראט היא ריכוז הזהב בסגסוגת המתכות ממנה עשוי התכשיט .סגסוגת המתכות עשויה לכלול מתכות כמו ניקל, פלטינה ועוד. ככל שגדל מספר הקראט עולה ריכוז הזהב ולכן הטבעת תהיה יקרה יותר. לכל סוג של זהב יש מראה השונה בצבעו וברמת הברק שלו. כמו כן, יש טבעות אירוסין המשלבות סוגים שונים של זהב ולעיתים גם כסף.
ישנם עיצובים וסגנונות שונים שצריכים להתאים לתקציב וחשוב מאוד לטעם בת הזוג ,ישנה טבעת קלאסית לבעלות סגנון סולידי, טבעת יהלום משובצת אבני צד לבחורה היותר שיקיתוטבעת מעוצבת יהלומים לבחורה שאוהבת לבלוט בשטח.


עוד משהו שצריך לחשוב עליו הוא הקראט, אז הנה טיפ קטן...ככל שיהלומים גדולים יותר, כך הם יקרים יותר,דבר שדי ברור לכולם! אבל אם תבחרו יהלום בגודל שהוא מעט מתחת לערכים העגולים תוכלו ליהנות מיהלום שנראה בגודל המתאים אך שילמתם עליו פחות.


לסיכום, חשוב למצוא חנות שבה אין פעריתיווך בין יצרן לצרכןולכןתמצאו מחירים מפתיעים. כמו כן, בחנות כזו תוכלו להתרשם ממגוון גדול יותר שלהתכשיטים, טבעות יהלומים, טבעות אירוסין וטבעות נישואין אשר לאחר וויכוח עם הבעלים תוכלולהשיג במחיר הזול יחסית ממחירי השוק

סטודיו סיהרא הינה יצרנית תכשיטים ,המתמחה בטבעות נישואין,טבעות אירוסין וכן תכשיטי כסף, זהב ואבני חן המשווקות לחנויות אומנים בארץ ובחו"ל.
בכל תכשיט תמצאו את הביטוי האישי, השורשי והמסורתי. בסטודיו סיהרא אתם קונים ישירות מהיצרן ומדלגים על דמי התיווך של כל חנות תכשיטים אחרת דבר שמתבטא במחיר הנוח ובאיכות הטובה ביותר.
סטודיו סיהרא ממוקם בשנקין ת"א

עודכן ב: 18/01/2010 בשעה 16:22 על ידי hubchyui

קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים