הצג גיליון RSS

myerthw

וטרינר

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 19/01/2010 שעה 07:29 (419 צפיות)
וטרינר .

וטרינר הוא רופא חיות, מקצוע רפואי לכל דבר. ישנו לא מעט חומר ברשת על וטרינר וכל התחום המקצועי שכולל את זה אך לא מצאת עדיין בלוג וטרינר שמדבר על עומק הלימודים הקשורים בזה וכיצד עוברים את כל המהלך הזה. נכון ישנם אתרים של וטרינרים אשר מדברים על תפקידו של וטרינר, טיפולים בחיות, כיצד לדאוג לחיות שלנו ועוד, נראה לי שהגיע הזמן לעשות בלוג שידבר על הדרך להפוך וטרינר.

אני כיום עובד במרפאה וטרינרית, חיות מחמד הוא משהו שתמיד היה קרוב אליי, כבר מגיל צעיר אהבתי חיות מחמד והתגלגלתי לעבודה בתחום זה. כמובן שאני לא וטרינר אך תמיד רציתי להיות וטרינר ולכן התחלתי ללמוד וטרינריה ולהתקדם על מנת להפוך יום אחד ולהיות וטרינר.

קצת הקדמה על וטרינר והדרך לשם, נתונים בסיסיים אשר יעזרו לכל מי שמעוניין להיות וטרינר:

אהבה לבעלי חיים הוא התנאי הראשון שאתם צריכים על מנת להפוך ולהיות וטרינר, ללא אהבה לבעלי חיים, אני לא מאמין שבכלל תחשבו על להיות וטרינרים.

וטרינר טוב הוא אחד שיודע לתקשר נכון עם אנשים, הרי חיות לא מדברות, ההסברים וההיכרות הראשונית של הוטרינר עם החיה היא על ידי הבנה נכונה עם הבעלים של החיה. וטרינר טוב גם מייד יתחבב על בעל החיים ויוכל לטפל בו בקלות רבה יותר. תקשורת בין אישית היא מצרך חשוב מאוד בתחום זה.

תנאי הקבלה ללימודי וטרינריה לא קלים, כיום רק מקום אחד בארץ מלמד תחום זה, הלימודים בארץ שייכים לאוניברסיטה העברית, השלוחה אשר מלמדת וטרינריה נמצאת ברחובות, על מנת להיות וטרינר וללמוד את תחום זה בארץ אתה צריך ציון פסיכומטרי גבוהה וכמו כן שאר הציונים אמורים להיות גבוהים גם כן. שאר האנשים לומדים את תחום זה בחו"ל, כיום בכל מרפאה וטרינרית כמעט תראו וטרינרים שלמדו בחו"ל.

אני חושב שזה מובן מאוד שאחריות היא תנאי חשוב על מנת להיות וטרינר טוב, וטרינר הוא רופא לכל דבר ובעלי החיים שלנו מגיעים אליו, וטרינר לא אחראי יכול לגרום נזק בלתי הפיך.

או קיי זאת בערך הפתיחה, אמשיך לעדכן. ביי בנתיים.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים