הצג גיליון RSS

michaalum

אלומיניום ואני

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 15/02/2010 שעה 15:49 (522 צפיות)
זהו הפוסט הראשון בבלוג החדש שפתחתי ובו אספר על חיי. בבלוג הראשון אספר לכם מה אני עושה למחייתי. מהיכן אני מביא את לחמי. יש לי עסק לעבודות אלומיניום. זה נשמע פשוט אבל אתם לא יודעים כמה דברים יש בעסק של אלומיניום.
ידעתם למשל שאלומיניום הוא המתכת הנפוצה ביותר בכדור הארץ? לאלומיניום יש מספר תכונות שמבדילות אותו משאר המתכות ועקב כך הפכו אותו למתכת הכי פופולארית. האלומיניום מאד קל, האלומיניום מאד מאד נח לעיבוד ואינו מקבל חלודה. אלומיניום הוא מתכת זולה יחסית.
החברה שלי מתעסקת בכל סוגי עבודות האלומיניום. עבודות אלומיניום לדוגמה:
ייצור, התקנה ותיקון של אמבטיות ומקלחונים וויטרינות מרהיבות - לחנויות עבור חלונות הראווה שלהן. אנו עושים גם רשתות גלילה נגד יתושים, מראות עם ציפוי כפול - לחדרי אמבטיה - בכל הגדלים. אצלנו תשיגו גם את כל סוגי התריסי גלילה - תריסי גלילה חשמליים, תריסי אור, חלונות אלומיניום ועוד. אפשר דם לרכוש אצלנו תריסים להרכבה עצמית. אנו מספקים גם שירותי תיקונים לתריסים, ולמנועים חשמליים לתריסים. אנו עושים גם פרגולות ומקלחונים. אבל מספיק לדבר על עבודתי האי בסך הכול עשיתי את הבלוג על מנת לספר על חיי ועל דברים שממש קורים ולא לספר על העסק שלי לאלומיניום. בפוסט הבא אתחיל לכתוב על דברים שהתרחשו לי בחיים.
תגיות: אלומיניום
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים