הצג גיליון RSS

fortge

דודי שמש וחשמל

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 17/02/2010 שעה 15:21 (464 צפיות)
דודי שמש.

ככה זה שחיים בתל אביב, אין יום שהוא צפוי, כל דבר הוא בלתי צפוי. אחד הימים האלו קרה בחורף, אומנם על פי איך שזה נראה כרגע חורף לא ממש יש כאן אבל לפני חודש בדיוק הלך לי וגם לשכנה דודי שמש. זה היה עוד יום מרגיז שלמחרת היה אמור להגיע טכנאי דודי שמש לסדר את הבעיה. מה כבר יכול להיות יותר מרגיז מזה? כל מה שרציתי היה מים חמים למקלחת טובה.

אז לפני שאדבר על מה שקרה ומדוע דווקא מנקודה זו אני פותחת את הבלוג שלי, גם לפני שאספר מדוע קראתי לו דודי שמש אני רוצה להציג את עצמי. זה שאני חייה בתל אביב כבר הבנתם, זה שאני סטודנטית אתם עכשיו יודעים ולגבי הזוגיות נמתין קצת. אני בת 26 ולומדת שנה שנייה מנהל עסקים. אוהבת לחיות ואוהבת את תל אביב וכמובן חיי בלתי צפויים.

אז לאחר שהתקשרתי לבעל הדירה להסביר לו את המצב של דודי שמש שיש למעלה ולא ממש ידעתי אם יש קשר בין 2 דודי שמש שהתקלקלו מייד הבחור מצא טכנאי שיגיע למחרת ויסדר את הבעיה. כמובן אני כבר הבנתי שלא אלמד כראוי למחרת כי הבחור מגיע ובטח יהיה צורך שאעשה כמה דברים בעיקר שאני בקומה האחרונה.

הגיע בחור ודפק לי בדלת, "שלום אני טכנאי דודי שמש" הוא מייד אמר. אני בקושי התעוררתי, השעה הייתה 8 בבוקר ומי זרק עליי כזה חתיך שבקושי פתחתי עין? דודי שמש אמרת? מייד שאלתי אותו ונפל לי האסימון. נתתי לו את המפתח לגג כמובן שהצעתי לו קפה והוא הגיב בחיוך וחיוב, ביקש ממני לעלות איתו למעלה אם משעמם לי ואני עניתי שאין לי מה לעשות עם דודי שמש אבל אולי אגיע בעוד כמה דקות.

לאחר 10 דקות לקחתי עוד 2 כוסות קפה, היה יום קר והתלבשתי כראוי לגג, לא ידעתי שטכנאי דודי שמש אמור להראות ככה והחל לרדת גשם, גשמי ברכה ומייד הצעתי לו להמתין בבית שלי. שעתיים גשם, שעתיים של שיחה טובה ומצחיקה, התברר לי שלבחור אין חברה (וגם אין אישה) סה"כ רציתי תיקון דודי שמש וראו מה מצאתי, בחור יפה תואר שמתקן דודי שמש ואיתי כבר שעתיים.

הסתיים הגשם הבחור עלה, תיקן את הבעיה וירד להגיד תודה. מייד לפני שהלך הזמין אותי לדייט בערב, כמובן שהסכמתי ומאז אנו ביחד. אפרופו בן זוג, אפשר לומר שאני חודש כבר בקשר.

יאללה הלכתי ללמוד, ניפגש בקרוב בייייייייייי.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים