הצג גיליון RSS

amita

נעליים קונים רק במכון אורטופדי

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 08/03/2010 שעה 16:52 (657 צפיות)
קניתם לאחרונה נעליים במבצע מטורף וחשבתם ששוב הצלחתם לעבוד על המערכת?! ובכן יש לי חדשות בשבילכם. נעליים זולות המיוצרות בסין ושכנותיה לא רק שמתפרקות מהר אלה גורמות לכאבים ושחיקה של הברכיים והגב התחתון. אם אתם שואלים אותי הייתי הולך מראש על נעליים אורטופדיות המותאמות באופן אישי למבנה הרגל שלי במכון אורטופדי.
כמובן שאני יודע שיש עלויות לנושא, ועל כן מי שאין לו רגישות בברכיים והגב אין סיבה שישקיע בנעליים אורטופדיות. גם אנשים אצלם המקרה כבר אבוד והם יושבים על כסאות גלגלים יכולים לוותר על התענוג מן הסתם. למעשה זה נועד לאנשים שמאמצע- יש להם מעט כאבים אך הם בריאים והולכים ולא יושבים באיזה כסא גלגלים.
ההשקה בנעלים תשתלם במיוחד לאנשים שבנינו אשר נוהגים ללכת מרחקים גדולים ובינוניים במהלך היום יום. בשביל לקום מכסא הרכב ולצאת למשרד אני חושב שהשקעה בנעליים אורטופדיות היא קצת מוגזמת אבל אם אתה נוסע בתחבורה ציבורית או טס הרבה לחו"ל אני מאמין שמדובר בהשקעה ראויה וכדאית. תחשבו על זה- ללכת ללא כאבים- זה נראה חלום עבור רבים מאיתנו שקנו נעליים במבצע או מסתובבים עם מדרסים זולים ופשוטים. הכאבים לפעמים יכולים להשבית אותך למיטה, להתפלל שתמצא מקום ישיבה במהרה או אפילו לא תפסלו לדעתי לשבת על כסא גלגלים... (או שזה רק אני...).
בכל מקרה חברים, בכל מה שקשור לבריאות אין קיצורי דרך, ועל כן במה שחשוב הולכים למקום מקצועי. אם תשאלו אותי אני ממליץ להזמין נעליים רק ממכון אורטופדי ולא לחפש מציאות עליהם תשלמו מחיר כבד....


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים