הצג גיליון RSS

sgkoper

חיות מחמד - וטרינר

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 09/04/2010 שעה 15:09 (350 צפיות)
וטרינר.

וטרינר הוא דבר נפלא, כל מי שיש לו חיית מחמד נזקק לשירותי וטרינר מידי פעם. גם אני בתור בחורה שיש לה כלב הולכת לראות וטרינר בשביל הכלב שלי מידי פעם. לפעמים אני גם סתם פרנואידית ושמשהו נראה לא תקין אני מייד הולכת לפגוש וטרינר, אך עדיף לי ככה מאשר לפתח שאננות מסוימת כלפי הכלב שלי.

וטרינר תמיד היה משהו שמעניין אותי, אם כבר נגעתי בנקודה זו אציין שוטרינרים עושים עבודת מלאכים, הם דואגים לכל חיות מחמד שלנו, וטרינר הוא רופא לכל דבר ואחרי שיחה קצרה עם וטרינר שאני נוהגת ללכת אליו גם התברר לי שהם לומדים 7 שנים ורוב הוטרינרים מוכשרים בחול כי כאן יש רק מקום אחד ללמוד בו וטרינריה. שלא תגידו שאין לי וטרינר חביב, תמיד מוכן לענות על הכל.

אומנם חרגתי קצת על וטרינר אך אני רוצה להציג את עצמי, שמי יעל ואני בת 25, אני חייה באזור השרון, כמובן שוכרת דירה ולומדת במקביל ומקווה לסיים כבר את התואר הראשון שלי, אוהבת חיות מחמד ואני חושבת שכרגע זה יספיק. חשבתי כיצד לקרוא לפוסט הזה ולבלוג בכלל והגעתי לשם וטרינר. בלוג הוא דבר שמלווה אותנו תקופה, אני בכול אופן אכתוב כאן את התקופה הקרובה שלי, וטרינר הוא שם מתאים מבחינתי כי שם בערך החלה תקופה חדשה. אפשר להגיד שגם לא מצאתי נקודה מסוימת טובה מזאת להתחיל לכתוב.

ומה קרה שקשור בכלל אל וטרינר? זה כבר פשוט מאוד, כמו שקראתם אני אוהבת לקחת את הכלב שלי אל וטרינר שנמצא לא רחוק ממני, וטרינר נחמד מאוד ולפני חודשיים שלקחתי את הכלב שלי פשוט המתין שם בחור נחמד, ציפיתי לראות חיות מחמד אבל אני לא מתלוננת, יופי לא היה חסר לו, חיוך וקסם מיוחד, אותו בחור הגיע בדיוק אל אותו וטרינר בזמן ובזמן זה שהמתנו התחלנו לנהל שיחה, התחיל מהכלבים שלנו ועבר יותר לחיים האישיים.

אפשר להגיד ששיחה אצל וטרינר הוא לא הדבר שמצפים לו, שאנו רואים וטרינר זה יכול להיות או לחיסונים או לבדיקה של חיות מחמד שלא ממש משמחת אותנו, אך דווקא אצל וטרינר התפתחה לה שיחה יפה שבסופה המשיכה לבית קפה באזור. משם אפשר להגיד שהתחילה תקופה של זוגיות, כמו שכולנו יודעים זוגיות אם נרצה או לא משנה אותנו וזה מגיע בזמן בלתי צפוי.

זהו כרגע, זאת ההקדמה מדוע וטרינר, אמשיך לכתוב בקרוב. ביי בנתיים.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים