הצג גיליון RSS

cogilo

פריצת מנעולים, מנעולן.

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 26/04/2010 שעה 07:58 (361 צפיות)
מנעולן.

המאמר הזה הוא מאמר ראשון בשרשרת מאמרים שיוצגו כאן על מנעולן, כל תחום זה הוא תחום רחב היקף, פעמים רבות קורה שאנו מזמינים בעל מקצוע זה או אחר, בפרט מנעולן ולאחר שקיבלנו הצעת מחיר בטלפון, ברגע העבודה המחיר קופץ פי 2. אני אכתוב כיצד למצוא מנעולן אמין ומקצועי, כיצד להימנע ממצבים שבהם יקפיצו לנו את המחיר, היכן נוכל לחפש מנעולן ומה הדגשים העיקריים שאני מזמינים מנעולן. מלבד זאת אכתוב על מנעולים וסוגים ועוד. לפני זה אסביר קצת על התחום.

אחד הדברים היותר מרגיזים שיכולים לקרות לנו זה שנגיע הביתה אחרי יום עבודה ונגלה שאיבדנו את המפתח לדלת, יותר מרגיז זה שנצא ממועדון בשעה 4 לפנות בוקר ונחפש את מפתח הרכב, להפתעתנו המפתח אבד. במצבים כאלו אין לנו יותר מידי מה לעשות אם ננסה לפרוץ את הרכב שלנו סיכוי גבוהה מאוד שנהרוס כמה דברים בדרך. במצב כזה הפיתרון הוא להזמין פורץ מנעולים שיפרוץ לנו את הרכב, מנעולן שעובד 24 שעות יגיע למקום ויטפל בבעיה. לרוב שאנו נתקעים מחוץ לבית, רכב או כל מקום שלא יהיה, זה מקרה שלא תכננו, תקוע בזמן בלתי צפוי והורס לנו את התוכניות. חשוב להחזיק תמיד טלפון של מנעולן לשעת חירום.

מנעולן בגדול הוא בעל מקצוע שממש עוסק בכול מה שקשור בתחום, החל מפריצת מנעולים, התקנת דלתות, החלפת צילינדרים, שיכפול מפתחות ועוד. לרוב מנעולן יהיה בעל חנות של כל הציוד הנ"ל. פורץ מנעולים הוא אחד שמתעסק בכל מה שקשור בפריצות מנעולים, הרבה עובדים כעצמאיים. פורץ מנעולים לא מתעסק עם שכפול מפתחות ושאר הדברים הכוללים. זה לא סותר ולא סתם המון אנשים מתבלבלים בין פורץ מנעולים למנעולן, אך יש הבדל דק בין 2 המונחים.

בעבר קרו מקרים שאנשים היו מזמינים מנעולן לפרוץ להם את הדלת, פורץ מנעולים שלא היה מקצועי היה פשוט פורץ ללא בירור מי בעל הדירה, במקרים רבים מזמינים אלו היו בעצם גנבים ואותו מנעולן עשה להם את העבודה קלה יותר. כיום כמעט ואין פורץ מנעולים שלא בודק דברים אלו בראש ובראשונה, מנגד גם על הלקוח לבדוק שאכן אותו מנעולן הוכשר ורשאי לעבוד בתור מנעולן בישראל, מנעולן מוסמך חייב להיות בעל אישור מתאים מרשויות החוק בישראל, כמו כן לעבור קורס מקיף בכול תחום המנעולים על מנת להפוך ולהיות מנעולן מוסמך.

זהו בגדול על מנעולן, במאמר הבא כבר אכתוב כיצד להזמין מנעולן מקצועי ואמין ומה ההשלכות של מנעולן לא מקצועי ומנוסה.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים