הצג גיליון RSS

shamza

מורה נהיגה שלי

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 26/04/2010 שעה 12:04 (480 צפיות)
מורה נהיגה שלי

תמיד חשבתי איזה כייף יהיה לסיים כבר את לימודי הנהיגה ולהתחיל כבר לנהוגה לבדי – כן כן, לבדי על הכביש.
כמובן שהיו לי את החששות הראשונות של לנהוג לבד אבל חשבתי שאם אימא שלי יכולה לנהוג לבד, כל אחד יכול. כיום אני בת 21, אני יודעת שזה גיל מאוחר יחסית להתחיל ללמוד נהיגה אבל לבסוף התחלתי ואני יכולה להגיד שאני כבר לקראת הסיום של שיעורי הנהיגה ותחילתה של ידידות מופלאה עם הרכב החדש של הוריי.

מורה נהיגה טוב – זה היה פרויקט רציני למצוא. חיפשתי באינטרנט, בדפי זהב, שאלתי את חבריי, ביקשתי המלצות – ומה לא!!
את האמת, לא ידעתי מה אני צריכה לשאול. הריי אני לא יודעת לנהוג ולכן לא ידעתי אילו שאלות אני צריכה לשאול בשיחת ההיכרות לפני שבחרתי במורה נהיגה שלי.

אז כמובן, שדבר ראשון ששאלתי הוא מה המחיר שמורה הנהיגה לוקח לשיעור נהיגה.
לאחר מכן שאלתי איזה רכב יש לו והדבר השלישי הוא כמובן כמה זמן הוא כבר מורה נהיגה.
שאלות אלו נראו לי כקריטיות לפני שאבחר מורה נהיגה.

לבסוף, הבנתי שאני שואלת את השאלות הלא נכונות ואת האדם הלא נכון. הייתי צריכה מההתחלה לבקש המלצות מחבריי שכבר למדו נהיגה. הם מכירים ומכירות את מורה הנהיגה ויודעות יותר טוב מכולם איך הוא מתנהל, האם הוא מלמד טוב והאם נראה להם שאני אסתדר איתו...

אבי אמר לי שמורה נהיגה טוב הוא כמובן צריך להיות גם מורה לחיים. הכוונה היא שהוא לא צריך ללמד אותי להיות רובוט ואיך לעבור טסט. הוא צריך ללמד אותי איך להתנהל בכביש. הריי נהיגה זה דבר שאני אעשה בכל ימי חיי ובגלל זה לימוד נהיגה צריך לקחת ברצינות.

לסיכום, אני מצאתי את מורה הנהיגה המושלם בשבילי. אני מקווה שתוכלו להיעזר במה שרשמתי. הכי חשוב הוא כמובן שלא תמהרו, קחו את הזמן ותוודאו כי נוצר קליק ביניכם ובין מורה נהיגה שבחרתם.

שיהיה בהצלחה!!
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים