הצג גיליון RSS

hubchyui

אגרות קודש

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 03/05/2010 שעה 23:04 (521 צפיות)

לפני מספר שנים רציתי מאוד לטייל בטורקיה ובעלי לא רצה. טענתו היתה - אני לא נוסע למדינה מוסלמית.
הפצרתי בו עד שהסכים וקנינו כרטיסים, אולם יומיים לפני הטיסה היו לי פרפורי בטן וחששתי מפני הנסיעה. התחבטתי ביני לבין עצמי ולא סיפרתי לבעלי כלום על כך. החלטתי להעזר בזוג מכרים שהציעו לי לכתוב לרבי דרך אגרות קודש.

בגדול- תשובתו באגרות הקודש היתה: אתם לא צריכים לנסוע ותזכו לרוב ברכות.
בעלי חזר מהעבודה וראה שמצבי לא כשורה ובכל זאת שאל אותי אם אני רוצה לערוך קניות של אוכל לנסיעה או אולי להתחיל לארוז... כל פעם דחיתי אותו בכל מיני סיבות, אך את הסיבה האמיתית לא אמרתי, אפילו שאנחנו נמצאים יומיים לפני הטיסה, ועדיין אין שום דבר מוכן חוץ מהכרטיסים.
למחרת, בלילה שלפני הטיסה, נודע לבעלי על מחשבותיי מפני שראה שאני בוכה בלי הפסקה. סיפרתי לו שכתבתי ב אגרות קודש, ותשובתו היתה "מה שבישלת, תאכלי".

כל הלילה ההוא בכיתי ללא הפסקה על מה שעוללתי לעצמי. למחרת בבוקר התקשרתי לרב מרחובות וסיפרתי לו בקצרה את הסיפור ואת תשובתו של הרבי באגרות קודש והוא ניסה לשכנע אותי לבטל את הטיול בכל מיני טענות, כמו:
יש לך ילדים בבית, למה שתעזבי אותם או מה עם אוכל כשר ועוד... לכולם היו לי תשובות מספקות. לאחר מכן פתח את אגרות קודש במקום בו אני פתחתי ואמר נחרצות: "הרבי אומר חד משמעית לא לנסוע"!
אך אני בשלי - הקשתי עליו - איך אגיד לבעלי, הרי יגיד לי "אמרתי לך, עכשיו זו הבעיה שלך ומה עם הכסף". הרב ענה לי שהרבי מבטיח בתשובתו באגרות קודש הרבה ברכות גדולות ולכן הכסף יוחזר וכך נסתיימה השיחה בינינו.

זמן מה לאחר מכן בעלי התקשר לדעת מה קורה. אמרתי לו את התשובה של הרב על מכתבו של הרבי באגרות קודש ולכן גם הוא החליט שלא לנסוע בשום אופן.

נשאר לנו חצי יום ולילה עד הטיסה ועדיין הכרטיסים במשרד הנסיעות. בעלי אמר לי "תלכי את תבקשי את הכסף כפי שהובטח לך". אך לא עבר זמן רב והוא שוב מתקשר ומספר לי שהוא הלך למשרד הנסיעות ושאל את הפקידה איך אנחנו טסים, תשובתה היתה "ברור בצ'רטר". בעלי אמר לה - בשום אופן אני לא טס, רק באל-על ואז שינה את דעתו ואמר לה "אני לא רוצה לדבר איתך סחור סחור" וסיפר לה את האמת על תשובת הרבי באגרות קודש. היא התפעלה מהסיפור ושאלה מי זה הרב שאתה מדבר עליו? ענה לה - הרבי מלובביץ'. והיא מיד נענתה לבקשתו והחזירה את כל הכסף, כולל אפילו עבור הצ'ק שכבר נפרע. בעלי בא הביתה בשמחה, אך כאן לא נגמר הסיפור.

בטורקיה היינו צריכים ללון במלון מעולה. במהדורת חדשות בארץ ראינו שבאותו ערב בו היינו צריכים ללון בו - נשרף המלון כליל!! הרבי הציל אותנו מאסון.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים