הצג גיליון RSS

voliazo

אינסטלטור

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 10/05/2010 שעה 08:39 (459 צפיות)
אינסטלטור.
בדר"כ החיים בבית הם חיים שקטים ושגרתיים. אנחנו רגילים לחזור מהעבודה ולהיזרק על הספה, אולי לשחק עם הילדים, להיכנס למקלחת וכל אחד עם העיסוקים שלו. הבית שלנו הוא המקום האינטימי שלנו ואנו נמצאים שם רוב הזמן. ישנם דברים שיכולים להפר את השקט הזה ואחד הדברים האלו זה הצפה בלתי צפויה בדיוק שחזרנו הביתה וחלמנו על מקלחות חמה. דבר זה דורש טיפול של אינסטלטור. יכולה להיות לנו גם נזילה פתאומית מקיר זה או אחר, סתימה מרגיזה בצנרת של הבית ועוד. אינסטלטור ללא ספר הוא זה שיכול לתת מענה לכל הבעיות הללו. אך האם באמת כל אינסטלטור יכול לעשות זאת? כיצד נדע מתי אינסטלטור הוא מקצועי באמת?
קודם כל נעבור על כמה דברים שאינסטלטור אמור לדעת לטפל בהם. שימו לב שישנם אינסטלטורים שיכולים להתאים לתיקון בעיה מסוימת ואחרים לתיקון בעיה אחרת. אינסטלטור מנוסה ומקצועי יכול לעמוד מול כל האתגרים. לפניכם חלק מהדברים אשר אינסטלטור מטפל בהם:
גילוי נזילות , איתור נזילות – אינסטלטור אמור לדעת מהיכן מגיעה הנזילה בבית שלכם ולדאוג לטפל בה. זה לא תמיד פשוט כמו שזה נראה, אינסטלטור שיהיה אינו מקצועי ומנוסה מספיר יכול לשבור בתם קירות ולעשות נזק.
דודי שמש – החלפת דודי שמש זה דבר שכמו גילוי נזילות לא מהפשוטים שבתחום. לא כל אינסטלטור עושה זאת, במקרים כאלו יש לבדוק טוב לפני שמזמינים אינסטלטור אם אכן הוא עושה עבודות מסוג זה.
החלפת ניאגרה – דבר זה הוא בעצם לא מסובך כמו גילוי נזילות, אינסטלטור טוב יעזה זאת במהרה.
פתיחת סתימות – פתיחת סתימות יכולה להיות לפעמים קלה, אך ישנם מצבים שפתיחת סתימות מסובכת ודורשת ידע. אינסטלטור מקצועי ידע מה עליו לעשות גם אם הסתימה לא פשוטה.
ישנם דברים רבים שעושה אינסטלטור, תיקון של מנרות במצב של פיצוץ והצפת הבית עוד. לא חסר תחומים להתעסק איתם ולכן שוב אני ממליץ לכם לשאול לפני שמזמינים.
יש המון אנשים (כמוני) שאוהבים לטפל בבעיות שלהם בעצמם, אך אני למדתי שכל מה שלא קשור בתחום שלי כדאי להשאיר לאחרים. אחרי הכול לא כולם אינסטלטורים וידעו לטפל בבעיה גם אם יהיו בטוחים שהם יכולים. גם אם הם ידעו בערך מה הבעיה עדין אין את הכלים הדרושים. דבר זה יכול לגרור יותר נזק ובעיות. יש בעל מקצוע שקוראים לו אינסטלטור, הוא זה שיטפל בבעיה עבורכם.
תגיות: אינסטלטור
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים