הצג גיליון RSS

hipopotam

מצלמות אבטחה באזור השרון

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 13/05/2010 שעה 15:53 (936 צפיות)
אזור השרון כבר אינו שקט כמו שהיה בעבר. פעם הייתה משאיר את הדלת פתוחה 24 שעות ביממה ובמקרה הכי גרוע זו רק השכנה ממול שהייתה נכנסת כדי לבקש סוכר או חלב. כן, נדמה שהתופעה הינה כלל ארצית, אך יש דווקא עליה ברורה ומשמעותית בערי השרון הפסטוראליות והשקטות עד כדי הירדמות טוטאלית בימים כמו שבת או בשעות לילה. כיום אין איך להתעדן ואומרים ישר לפנים שברחובות יש פשיעה ומה שהציעו הוא להציב מצלמות אבטחה שיעקבו אחרי מה שקורה באזורים המועדים לפורענות ברחבי העיר.
טוב אז אולי לא מדובר על עולם תחתון ומאפייה עדיין, אך המצב מספיק מדאיג על מנת שיתחילו להציב ברצינות מצלמות אבטחה ב-"נקודות חמות". הבחנתי כבר שברעננה, הידועה ככינויה פנינת השרון הציבו בכניסה לעיר מצלמה שכזו.
מצלמות אבטחה באזור הקניון, באזורי הבילוי באזור התעשייה ובגנים ציבוריים יכול להוות פתרון מצויין. אפשר לחסוך בתנועת שוטרים ברחובות – דבר שגם ככה אין ולא נראה שיהיה בזמן הקרוב. ניידות סיור בקושי עוברות באזורים גם כן.
הצבת מצלמות אבטחה ברחבי ערים כמו הוד השרון, כפר סבא, רעננה יכולה לתת רשת של ערים המוקפדות בנושא הביטחון האישי של האזרח הפשוט.
העלות אינה גבוה לעומת העלות של מעשה אחד שנגמר בסוף טראגי כמו דקירות, קטטות, השחטות רכוש ופשעי מין למיניהם. ישראל היא לא חוץ לארץ, תל אביב אינה ניו יורק ואיני מאמין שיגיע יום שנראה כוחות משטרה ברחובות המטפלים בפועות חוק. התחום הבעייתי ביותר כיום הוא אלימות ופשיעה של בני הנוער – תחום שלא היה קיים בכלל לפני 20 שנה למשל. לפני 20 שנה הפשיעה הסתכמה בסחיבת עצים לל"ג בעומר מאתר בנייה. היום ילד יוצא חמוש בסכינים, שוקרים, אולרים וכדומה כשהוא יוצא לערב של "בילוי" עם "חברים". מה שמעניין הוא שבתור לקח ממצלמות מכמונות המהירות המוצבות בכבישי הארץ וסופגות חבטות הגונות מידי יום בשל היותן גלויות הרי שיש פעמים שפשוט רצוי להציב מצלמות אבטחה מסוג מצלמה נסתרת. הפתרון שמצאו במשטרת ישראל הוא מצלמה על גבי מצלמה – כלומר מצלמה אחד מצלמת את המכוניות שנוסעות במהירות מופרזת ועלייה מותקנת מצלמת אבטחה שנייה אשר תפקידה לצלם את מי שבא להשחית אותה על ידי הצתה או שבירה, מייד לאחר שהרגיש שהרכב שלו קיבל פלאש!

עודכן ב: 13/05/2010 בשעה 16:49 על ידי hipopotam

קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובות

  1. הסמל האישי של hipopotam
  2. הסמל האישי של liran87s
    אחלה מאמר, תראה איזה מצלמות אבטחה זולות יש כאן...


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים