הצג גיליון RSS

forucer

פרקטים מעוצבים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 02/06/2010 שעה 11:47 (433 צפיות)
פרקטים.

כמה לא קל זה לעבור דירה, מלבד כל החלק של הזמן והבנייה ישנו חלק לא פחות פשוט והוא עיצוב הבית. זה לא קל ללכת ולבחור רהיטים, ללכת להזמין וילונות, להתקין מטבח חדש ולהתחיל להתאים צורה לבית. בתים רבים עושים את המלאכה נפלא וניתן לראות זאת בצורה מרשימה. חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית וחלק אולי אחד החשובים הוא רצפת הבית. כל מי שיכנס לבית שלכם דבר ראשון יראה את רצפת הבית, אם נראה מה קורה היום בשוק, נבין שיש להיט חם בזמנים אלו – פרקטים. היום אדבר על פרקטים ותרומתם לבית ולמשרד.

ואם כבר הגענו למשרדים, שם ניתן לראות כמעט רק פרקטים, לא מזמן הלכתי להתקין (ולא בפעם הראשונה) פרקטים באחד המשרדים במגדלי המשרדים, אני יכול להגיד לכם שכמעט כל משרד בבניין התקין פרקטים. זה לא מפליא אותה בהתחשב בעובדה שהאווירה המיוחדת אשר פרקטים מספקים למשרדים הוא משהו נדרש. ישנו מגוון עצום של פרקטים, עוד אדבר על זה אבל אפשר להתאים כל אווירה על ידי פרקטים, פרקטים יכולים לשדר לנו יוקרה, איכות, אווירה רומנטית ועוד, הכול תלוי אם מדובר בצימר או משרד עו"ד.

אפשר להבין את תנועת השוק לכיוון פרקטים מעוד היבטים רבים, קחו לדוגמא את התחזוקה שלהם, ניקיון פרקטים הוא דבר מאוד פשוט ועוד אכתוב על זה פוסט נפרד, אני רק יכול להגיד לכם שלהבדיל מריצוף אחר פרקטים לא קולטים כל כתם, הניקוי הוא פשוט לרוב, העברת מטלית לחה לניקוי ורוב הזמן מטאטא. פרקטים איכותיים בכלל כמעט ואינם מתלכלכים, לפעמים שימוש בחומרים חזקים מידי אפילו יכול להזיק אך ארחיב על זה כבר בעתיד במאמר נפרד כמו שאמרתי.

כמו בכול תחום, גם כאן ההתפתחות הטכנולוגית מאפשרת לנו לעשות דברים רבים עם פרקטים. תהליך ייצור פרקטים וגוונים שונים ומשונים הופך להיות קל יותר מבעבר, דבר זה גורם לייצור סוגים שונים של פרקטים איכותיים בגוונים רבים. ההתאמה לטעם של כל אחד ואחד יכולה להיות מושלמת ויותר מזה, סוגי פרקטים רבים להבדיל מבעבר כבר מתאימים כמעט לכל כיס במחירים נוחים. אולי עדיין לא מדובר על גרושים, אך ללא ספק הרבה יותר נוח מבעבר.

לפני שאסיים, אני לא רוצה להיכנס כאן יותר מידי לעומק, אני רק רוצה להגיש שאם אתם מתבלטים אם ללכת ולרכוש פרקטים, לכו פשוט תעשו סיבוב ותראו מה יש לשוק להציע, אני בטוח שלא תתאכזבו.
תגיות: פרקטים
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים