הצג גיליון RSS

michadpz2

הובלת משרדים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 06/06/2010 שעה 23:45 (421 צפיות)
כאשר העסק גדל ומתפתח גם כוח האדם בעסק גדל ולכן ישנו צורך להרחיב את בית העסק/המשרד. העסק ישאף לעבור למיקום חדש ומרווח יותר העונה על הצרכים המשתנים של העסק. בשלב זה נכנס לתמונה הצורך בשירותיהן של החברות הייעודית להובלות משרדים. הובלת משרדים הן תהליך לוגיסטי מאוד מורכב, הדורש הכנות מקדימות ותיאום שוטף עם הנציגים של העסק. כדי ששגרת העסקים השוטפת של העסק לא תפגע (בעיקר אם מדובר בחברות היי-טק), צריך לבצע את מעבר העסק למשרד החדש בצורה חלקה וזהירה. לשם כך צריך לקבוע את הימים האידיאליים לבצע את ההובלה, ימים שיאפשרו מעבר ללא הפרעה.

שירותי הובלות משרדים

כדי שתהליך המעבר של העסק מהמשרד הישן למיקומו החדש יתבצע בצורה הטובה והמהירה ביותר, רוב חברות הובלות המשרדים מציעות את השירותים הבאים:

  • תכנון וארגון לקראת ההובלה. בשלב זה נעשית היכרות בין נציגי חברת ההובלה לבין הלקוח, על מנת ליצור שיתוף פעולה בין הצדדים בנוגע להכנות ולתכנונים לקראת המעבר. כל זאת, כדי שהעסק העובר למשרד החדש, יוכל לשוב במהירה לעבודה השוטפת.
  • שימוש באריזות אחסנה ייחודיות. אריזות אלו מותאמות במיוחד לציוד משרדי, כך שהציוד נשמר היטב בזמן המעבר. בנוסף אריזות אלו בנויות בצורה כזו שיהיה אפשר לדעת בקלות מה התכולה והייעוד של כל אריזה.

  • שימוש באנשי מקצוע מיומנים לפירוק ולהרכבה של רהיטים. רוב חברות הובלות המשרדים מעסיקות אנשי מקצוע שונים כדי שיעזרו להם במעבר ההדרגתי למשרד החדש. אנשים אלה מפרקים את הרהיטים במשרד הישן כדי להרכיבם בחזרה במשרד החדש.
  • שימוש בטכנאי מחשבים מוסמכים. המרכיב העיקרי והחשוב של המשרד הינו מערך המחשבים בו. לשם כך ישנו צורך לעשות גיבויים במחשבים לפני המעבר למשרד החדש וזאת כדי שהמידע במחשבים לא ייפגע. הטכנאים גם צריכים לפרק את מערך המחשבים במשרד הישן כדי להרכיבו בחזרה כשמגיעים למשרד החדש.
השימוש שנעשה באנשי המקצוע הוא חלק מהשירותים הנלווים שחברות הובלות המשרדים מציעות. ישנן חברות הובלה משרדיות המציעות לעסקים שירותי אחסון לציוד יקר וחשוב בזמן תקופת המעבר למשרד החדש. מספר חברות הובלה משרדיות מציעות שירותי ניקיון למשרדים בתום ביצוע ההובלה והשלמת המעבר. ישנן חברות הובלה משרדיות בודדות המציעות גם שירות הובלות מנוף לציוד הכבד שנמצא במשרד.

עודכן ב: 11/03/2014 בשעה 12:03 על ידי michadpz2

קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים