הצג גיליון RSS

lopier

דודי שמש ועוד.

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 10/06/2010 שעה 12:05 (513 צפיות)
דודי שמש.

ההמצאה הישראלית שאולי המפורסמת ביותר היא דודי שמש, אי שם בשנות ה-50 בתמיכתו המלאה של דוד בן גוריון, הומצאו דודי שמש על מנת להביא מים חמים אל הברזים שלנו. לפני זה היו סוגים מסוימים של דברים שדומים לזה, לשימושים אחרים, אך כאן זה הפוך להיות אותם דודי שמש שאנו מכירים. אם תיקחו אותי למשל, אני בתור אחד שבא מהתחום, אני לא רואה כיצד מסתדרים ללא מים חמים שזורמים כל היום.

ואם כבר אמרתי שאני מהתחום אני רוצה לספר טיפה יותר על עצמי. נתחיל מזה שקוראים לי יואב, אני מתקין דודי שמש, מטפל בהם ובכלל טכנאי של דודי שמש. פעמים רבות מי שמבצע עבודה זו הם אינסטלאטורים שיודעים להתעסק עם זה. אני בן 26, אני עובד כשכיר, כמובן בשביל חברה מהגדולות והותיקות בתחום. מלבד היותי מבצע שירות זה אני גם עוד לסיים את התואר הראשון שלי, בתקווה שיגיע עוד תואר אחריו.

החלטתי לפתוח בלוג, אך לא עוד בלוג רגיל, הייתי צריך את הערך המוסף. אפשר לכתוב על ליודים, אפשר לכתוב סתם על מקרים שקורים בחיים (ואכתוב על זה), אך דודי שמש הוא משהו שלוקח חלק מהחיים שלי עוד לפני שהתגייסתי. החלטתי לקרוא לבלוג הזה דודי שמש כי זה יהיה הנושא המרכזי בין לבין, בטח גם אכתוב על דברים שקרו לי בזמן התקנת דודי שמש, והכיוון הכללי הוא יותר מעוד בלוג על החיים.

אני כבר יכול להגיד לכם שאכתוב על כל מה שקשור בתחום דודי שמש, החל מהליך קניית דודי שמש ומה שנחוץ לדעת, התקנת דודי שמש וכיצד לדאוג למצוא טכנאי אמין ומקצועי, אחריות, תחזוקה ועוד. דברים אלו חשובים מאוד על מנת לא למצוא את עצמכם במצב שבדיוק שרציתם להיכנס למקלחת, להתרווח על הכיסא ולראות משחק מונדיאל, אז גיליתם שבעצם אין לכם מים חמים בברזים.

ישראל היא מדינה עם אקלים נפלא, אקלים שמתאים בדיוק לדודי שמש, מלבד הבתים היותר ישנים שניתן עוד למצוא בהם דודי חשמל, בשאר הבתים היותר מודרניים ניתן למצוא רק דודי שמש.

תגובות

  1. הסמל האישי של butters


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים